Оливкова олія використовували ще в Стародавній Греції, красуні гречанки для догляду за своєю шкірою на обличчі, тілі, а також для волосся. У наш час багато косметичних засобів, в яких було додано так зване «живого золота» користуються великою популярністю. Масло з оливи використовують також і в чистому вигляді під час того, як проводяться різні косметичні процедури.

Оливкова олія для нашого обличчя
Воно просто ідеально підходить для дуже сухої, чутливої і роздратовано, а також для нормальної шкіри. При використанні масла для очищення шкіри, варто нагріти його на водяній бані, а потім, змочити в ньому ватний тампон, просто протираємо обличчя. Ми залишаємо його до повного вбирання, потім вмивалися теплою водою.

Якщо ж для повного очищення шкіри на обличчі ви використовуєте вже готові косметичні засоби, то масло з оливи можна застосовувати і в якості крему. Для цього вам варто змастити своє обличчя маслом і видалити надлишки простий чистою серветкою через хвилин двадцять.

Не рекомендується використовувати масло з оливи якщо у вас жирна шкіра, через те що це може привести до закупорювання пір.

Оливкова олія для свого обличчя можете використовувати і разом з самомасаж. У такому ось випадку, рясно наносимо масло на свої долоні, щоб вони ковзали по вашому обличчю без праці, і не розтягували шкіру. Завдяки масажу, в якому використовувалося оливкового масла, дуже добре підтягується шкіра.

Масло з оливи для нашого тіла
Це масло просто чудово живить, але також і відмінно зволожує нашу шкіру. Можна його застосовувати в якості лосьйону для догляду за тілом або додавати в готові косметичні креми і лосьйони. Оливкова олія використовується найчастіше з метою профілактики появи розтяжок під час вагітності на животі, а також грудях і сідницях. При регулярному використанні такого масла ваша шкіра стане набагато еластичною і пружною.

Оливкова олія для наших волосся
Воно здатне живити і відновлювати структуру наших волосся, але також відмінно захищає від впливу навколишнього середовища, тим самим створюючи на волоссі плівку, яка їх захищає. Для цього вам потрібно нанести оливкова олія на пошкоджені локони, при цьому уникаючи коріння, і залишаєте на три години. Після цього можете змити його водою, і використовувати шампунь. Для того щоб ефект, був більш сильніше перед нанесенням варто розігріти масло на водяній бані. І ваші волосся стане блискучим, м'яким, шовковистим.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати за доступною ціною косметологічний апарат , Який допоможе Вам підтримувати Вашу шкіру в ідеальному стані!