Починаючи з ранніх років ми активно працює м'язами обличчя - сміємося, жмуримося, хмуримося, або ж просто «будуємо пики». Тому не варто дивуватися, що вже в 25-30 років на шкірі з'являються помітні мімічні складки і дрібні зморшки. Це з'являється через те, що шкірі все важче утримувати вологу, виробляти еластин і колаген , Які потрібні для підтримки шкіри в належному стані.

Радикальним методом буде зробити пластичну операцію, так можна і прибрати всі ознаки старіння, але не завжди результат буде дійсно вдалим. Можна подивитися хоча б на всім відомих «зірок» - вони, з метою розгладити зморшки і надати шкірі молодість, дещо перестаралися, тому навіть коли кажуть, багато м'язи особи не можуть нормально функціонувати. Що вже говорити про їх усмішці? Її або просто немає, або при спробі посміхнутися виходить така злісна гримаса, що краще навіть і не пробувати.

Тому альтернативним варіантом можна вважати використання нехірургіческіх методів. До них відносяться: фотоомолоджування, микродермабразия, мезотерапія, хімічний та ультразвуковий пілінг.

Процедури фотоомолодження впливають на шкіру людини за допомогою світла. Внаслідок цього відбувається нормалізація обмінних процесів, стимулюється вироблення колагену і еластину, прискорюється робота клітин шкіри. Такі процеси відбуваються внаслідок того, що надходить світло швидко поглинається як поверхневими, так і глибокими шарами шкіри, що і збільшує швидкість роботи процесів в організмі. Так само фотоомолоджування допомагає роботі імунних функцій, що служить додатковим захистом від інфекційних захворювань. Такі процедури абсолютно безболісні і не травмонебезпечні.

Микродермабразия - це пом'якшений метод дермабразії. Такий метод вважається більш щадним, що звичайна дермабразия, яка вимагає достатнього довгого періоду відновлення і після неї можливі побічні ефекти. Але в порівнянні з дермабразія, микродермабразия вимагає довшого курсу процедур, але передбачає лише невеликий відсоток отримати будь-які ускладнення після процедур.

Така механічна шліфовка шкіри особи використовується для видалення пігментних плям і неглибоких зморшок, для відновлення нормального кольору обличчя.

Процедури мезотерапії можуть застосовуватися для всіх жінок, після 30 років. На сеансі мезотерапії під шкіру вводяться спеціальні препарати, які живлять клітини потрібними речовинами, завдяки чому виробляється колаген. Це сприяє поліпшенню зовнішнього вигляду шкіри, зміцненню стінок капілярів і поліпшення внутрішньої роботи клітин шкіри.

Хімічний пілінг - це видалення поверхневого шару відмерлих клітин з шкіри, після чого вони замінюються новими клітинами. Такий пілінг може бути поверхневим, середнім і глибоким. він допомагає боротися із зморшками, сильною пігментацією. Однак, занадто часте глибоке очищення здатне дати інший ефект. Тому такий метод вважається дуже небезпечним, оскільки може викликати ряд побічних реакцій і має досить багато протипоказань.

Процедури лазерного пілінгу допомагають омолодити шкіру обличчя безболісно. За допомогою лазера можна підтягнути шкіру, а так як вироблення колагену в місцях впливу лазера лише збільшується, то тут можна спостерігати підвищення пружності та еластичності шкіри.
Вибрати той метод, який буде найбільш підходящим для вас і вашої шкіри вам допоможе фахівець-дерматолог або косметолог. У всякому разі, перед будь-який з цих процедур, обов'язково проконсультуйтеся у вашого лікаря.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!