Літо закінчується, залишаючи приємні спогади і враження про проведений час. Але ось дивлячись на шкіру, по якій літо «пройшлося» грунтовно, ці враження меркнуть, поступаючись місцем поганому настрою. Найчастіше, слідами літа на шкірі є лущення, сухість, пігментація, в тому числі і на шкірі кистей рук. Це безперечно засмучує. А тут ще наступ нового сезону - перепади температур, тиску і вологості, додають «солі у вогонь». Причинами такої реакції шкіри є активність сонця, сухе гаряче повітря, робота кондиціонерів. Таким чином, стартує окислювальний процес в клітинах шкіри, що провокує її в'янення і старіння. Шкіра помітно потовщується і сильно лущиться. Це так звана природна реакція шкіри на «подразник». Так, якщо в вашому кабінеті опинився клієнт, засмучений цим процесом, необхідно грамотно йому пояснити , Що це симптоми фотостаріння, які успішно відновлюються косметологічних способом.
Незважаючи на те, що фотостаріння це не окремий процес, а що йде разом з біологічним старінням всього організму, необхідно своєчасне косметичний відновлення і правильний домашній догляд. Так, вже у вересні можна почати курс процедур, які підбере фахівець. З огляду на вересневу активність сонця. Глибокі пілінги та шліфування протипоказані, а ось мікрострумову і ультразвукові процедури - для них саме час. Кожна з цих фізіотерапевтичних процедур ефективно покращує стан і вигляд шкіри, причому вони не мають протипоказань.

принцип дії ультразвуку заснований на розігріві шкіри, в результаті чого підвищується температура, яка розширює судини, підсилює кровопостачання шкіри, покращує її дихання і доставку поживних речовин, в тому числі, кисню до клітин. Ультразвук тонізує лімфатичну систему шкіри, підвищує активність ферментів і запускає потужний відновлювальний процес в шкірі.

Принцип дії мікрострумів побудований на стимуляції клітинної активності за допомогою коротких імпульсів електричного струму. Це створює синергетичний ефект, при якому активізується синтез білків і ліпідів в шкірі, тонизируются судини . Все це сприяє активному оновленню шкіри і, як наслідок - її омолодженню.

Описані вище процедури здійснюються за участю спеціальних гелів, які містять потрібні для шкіри компоненти. Тому, в залежності від завдання - фахівець підбирає контактний гель: для зволоження шкіри підійде склад з гіалуроновою кислотою , Для розслаблення - BIJXILIFT- комплекс, для регуляції себума - гель з олеановая кислотою і так далі. Як правило, курс таких процедур містить десять сеансів, після яких можна відзначити суттєве зорове поліпшення зовнішнього вигляду шкіри і її стану. А це відмінна мотивація і грунт для наступних процедур, які посилять ефект і повністю відновлять пошкоджений епітелій.

Починаючи з листопада місяця, можна застосовувати хімічні пілінги і лазерне шліфування. також показана дермабразия і механічне чищення . Ефективність даний процедур обумовлена впливом кислот або абразивних частинок на епідерміс, які активують оновлення і поділ клітин. Останні, як би прокидаються і починають активно виробляти «білки молодості» - колаген та еластин. Таким чином, шкіра досить швидко набуває тонус і гладкість. Поступово зникає пігментація, дрібні зморшки і застійні явища. Такі процедури можна робити до березня місяця. При цьому обов'язково використовувати сонцезахисні засоби.

Те, що саме колаген відповідає за пружність шкіри і молодість особи, привело науку до створення «коктейлів краси» для внутрішньошкірного введення. Знову ж таки, в залежності від стану шкіри, фахівець підбирає відповідний коктейль і вводить його під шкіру. Так, найбільш популярною процедурою ін'єкційного лікування шкіри, є мезотерапія. Дана процедура є введення підібраного складу за допомогою голки в шкіру. Найбільш поширеними коктейлями є: Restylane Vital, IAL-SYSTEM, IAL-SYSTEM- ACP, 2% розчин гіалуронату натрію, Аміновен, NCTF. Оскільки після процедури, деякий час зберігаються сліди уколів - папули, мезотерапію бажано проводити в зимовий період. Наприклад, на шкіри обличчя папули зберігаються протягом 1 - 2-х днів, а на шкірі шиї - 2 - 3 дні.

тепер можна поговорити про закріплення результатів проведених процедур. Для цього, ефективними будуть процедури контурної пластики з використанням Restylane Perlane, Juvederm, New-Fill і ін'єкціями Disport Botox, які поліпшать форму особи, підтягнутий шкіру. Правда, після цих процедур необхідно утриматися від мануальної терапії - масажі, механічний вплив на шкіру. Також, небажані переохолодження, оскільки гель і силікон, введений під шкіру, дуже чутливий до низьких температур.

Якщо говорити про літній період, то косметологи пропонують ряд зволожуючих процедур, які покликані наситити шкіру вологою, утримати її там і підтримати необхідний її рівень. Крім салонних процедур багато косметичних компаній пропонують лінії для літнього догляду, які містять глибоко зволожуючі і захисні продукти.

Крім постійного домашнього догляду і курсів косметичних процедур слід правильно підбирати засоби догляду за шкірою. Так, наприклад, якщо плануєте відвідування країн з континентальним кліматом необхідно обзавестися щільними зволожуючими засобами, які протистоять втрати вологи і захищають її від обвітрювання. А якщо за планом морський бриз, тоді цілком достатньо легкого гелю або флюїду для зволоження шкіри.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!