Здавалося б, що може бути простіше - купуєте більше косметики, постійно нею користуєтеся, і ваша шкіра повинна бути прикладом усім іншим. Але не все так просто. Часом нам не вистачає інформації, щоб точно визначити підходить нам той чи інший крем, часом просто часу, щоб наносити або знімати косметику , Тому нерегулярне її використання так само не може принести очікувану користь.
Виходячи з цього, можна виділити кілька основних і найбільш розповсюджених помилок, які допускають при використанні косметики.

Звичайно, обов'язково застосовувати миючі засоби кожен день . Це стосується не тільки зняття косметики, але і очищення шкіри обличчя і шиї від забруднень. Здавалося б, чим більше піниться засіб, тим краще воно повинно очищати. Але як раз дуже сильна піна - це ознака наявності дуже їдких інгредієнтів, які разом із забрудненнями позбавляють шкіру і потрібні ліпідів. Так само такі речовини можуть викликати і зворотну реакцію - поява вугрової висипки, алергії, зміна пігментації шкіри.

Тому для вмивання та очищення шкіри найкраще користуватися м'якими очисними засобами. Зазвичай на них пишеться, що вони створювалися для чутливої або сухої шкіри. Такі кошти не зашкодять природний бар'єр шкіри, а лише м'яко очистять її. Також краще відмовитися від використання мила. його структура не підходить до ніжної шкіри обличчя , Тому може викликати негативні реакції. Чим більше у вашому очищающем засобі натуральних інгредієнтів, тим краще для вашої шкіри.

Але навіть якщо ви правильно вибрали підходяще засіб для очищення вашої шкіри, важливо регулярно ним користуватися. Адже досить часто причиною появи негативних реакцій шкіри може бути викликане як раз тим, що ви просто забуваєте очищати обличчя від косметики на ніч. Навіть та косметика, яка не забиває пори, навіть якщо ви не відчуваєте її на своєму обличчі, нічого хорошого вона не принесе, залишаючись по кілька днів на вашій шкірі. Шкіра обов'язково повинна відпочивати. А коли це найлегше зробити, як не вночі? Весь день ви на увазі, тому цілком зрозуміло, що вам хочеться бути чарівною, і ви використовуєте різні косметичні засоби . Але, прийшовши додому, лягаючи спати, шкіра, як і весь організм, має потребу у відпочинку.

Чому б не дати їй таку можливість ? Для цього варто витратити всього кілька хвилин, а результат - чиста і свіжа шкіра щоранку.

З багатьох журналів, газет, інтернету нам відомо, що чиста шкіра потребує не тільки в щоденному догляді - зняття макіяжу і забруднень, а й глибокого чищення - застосуванні пілінгів і скрабів. але їх так само слід використовувати з розумом, щоб не отримати зворотну реакцію.

Починати користуватися пілінгаміі і скрабами слід не раніше 30 років. До цього віку ваша шкіра і сама може справлятися з такою функцією. Звичайно, отшелушивающие кошти звільняють шкіру від відмерлих клітин і дають шкірі можливість регулярно оновлюватися. Але занадто активне і часте вживання таких засобів не тільки відлущить непотрібні клітини шкіри, але і може травмувати новий шар шкіри, після чого шкіра грубіє, можуть бути і різні побічні реакції.

Чи часто ви користуєтеся сонцезахисними засобами? Сонце - це один з головних ворогів шкіри, причому не тільки влітку і на пляжі. Використовувати сонцезахисні креми потрібно цілий рік і постійно, так ви збережете свою шкіру від негативного впливу навколишнього середовища і передчасного старіння.
Як відомо, застосування препаратів, що містять ретиноїди, тобто похідні вітаміну А, є ефективною профілактикою появи зморшок і засобом для розгладження дрібних зморшок. його п рименение необхідно шкірі після 30 років , Причому регулярне застосування.

Ще однією помилкою можна назвати і занадто часте відвідування салону краси. Якщо ви відвідуєте лише одного майстра і вже досить довгий час, то він вже знає особливості вашої шкіри і вміє підбирати потрібні вам процедури і косметологічні засоби. Але якщо ви є занадто великим шанувальником косметологічних процедур і постійно використовуєте все нові і нові засоби, та до того ж і у різних косметологів, то це може бути чревате для вашої шкіри. Адже не всі препарати можуть поєднуватися один з іншим, крім того, якщо проводиться певний курс процедур, то його не можна переривати або самовільно замінювати на інші процедури або препарати. Це може не тільки не дати потрібного ефекту для вашої шкіри, але і надати абсолютно інше, протилежне дію на неї.

Однак, однією з найбільш розповсюджених помилок, які стосуються використання косметики, може бути використання декоративних і косметичних засобів, у яких вище термін придатності. Якщо у кремів термін придатності зазвичай рік-два і він вказується на упаковці, то багато хто може використовувати його не до зазначеного терміну, а поки не закінчитися. В цьому і вся проблема - нам просто шкода викинути витрачені гроші. Але чому б не взяти іншу звичку - купувати косметику тільки в міру необхідності, тобто не складати запаси на найближчі років п'ять, а після закінчення терміну придатності нещадно розлучатися з такою косметикою, купуючи натомість нову? Це зайвий привід порадувати себе, кохану.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!