В якості нареченої жінки бувають один раз у своєму житті, і тому треба все зробити на найвищому рівні. Не виняток у такому питанні і макіяж. Зараз ми з вами розглянемо, де криються основні помилки при нанесенні макіяжу?

Тональний крем. Головною помилкою в використань тональних кремів є вибір самого відтінку. Користуйтеся тональними кремами на один тон світліше або в тон своєї шкіри. Наносити його треба дуже тоненьким, навіть напівпрозорим шаром. Тоді тільки він зможе приховати недоліки вашої шкіри, ніколи не треба його наносити товстим шаром.

Пудра. Візьміться за пудру тільки після нанесення тонального крему, бо саме в такій послідовності ви зможете приховати судини, дрібні прищики і добре замаскуєте непотрібний ні для кого блиск. Різновиди пудри такі: компактна (високопігментная), розсипчаста (фіксує). Саме фіксує пудра наноситься на тональну, кремову основу.

Тіні. При виборі тіней слід керуватися наведеними двома факторами: фактура і колір. Визначайтеся зі своїм вибором лише тоді, коли виберете саму техніку нанесення - це дуже важливо. Наприклад, ніколи не накладаються тіні на повіки, які перш за змащені кремом. Результатом таких дій і є нерівне нанесення і скочування їх.

Підводка для очей. Тільки одним рухом слід нанести чітку лінію, майте це на увазі. А якщо у вас маленькі й вузькі очі, ніколи не наносите підведення на внутрішні куточки очей.

Туш для вій. Є два види туші: подовжує і додає оббьем. Кожним з таких видів слід користуватися відповідно. Давайте можливість висихати кожному шару повністю, щоб ваші повіки не злипалися і були акуратними.

Рум'яна. Дуже красиво виглядає рум'яна Рожевих тонів, або кольору засмаги, вони красиво підходять російським нареченим. Уважно ставтеся до рум'янам коричневого кольору або припеченими до нього. Якщо тон коричневий, то ви ризикуєте надати своєму обличчю втомлений вигляд.

Косметика для губ . Підбирайте одного тону і губну помаду і олівець, тоді ви досягнете природного вигляду. Спочатку припудріть губки, а тільки потім обведіть контур. Властивості олівця різні, він може і підкреслити лінію ваших губ, а може і легко її пом'якшити - все це залежить від кольору вибраного вами олівця.

Якщо макіяж виконаний професійно, то він непомітний, зате наречена має чудовий вигляд. Хороший макіяж повинен підкреслювати природну привабливість і красу, відповідати її загальним виглядом.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!