Дуже часто нас переслідує малоприємна проблема у вигляді набряклості особи і набряків під очима . Ця проблема досить актуальна, але не смертельна. З нею можна і потрібно боротися за допомогою масок та інших натуральних косметичних засобів . Але всі ці вищезазначені засоби хороші для зовнішнього використання. А існує також і відмінне засіб, що допомагає при набряках особи і під очима, яке треба вживати всередину. І це засіб - вівсяний відвар з медом .

Для приготування вищесказаного відвару треба взяти одну столову ложку вівсянки, байдуже крупа або пластівці, заливаємо одним склянкою води і кип'ятимо протягом 15 хвилин. Потім відвар остуджують і додаємо туди одну чайну ложку меду. Все, засіб від набряків готове. Відвар треба пити дрібними ковтками. Слід пам'ятати, що приймаючи такий відвар, треба відмовитися від сніданку. Такий відвар замінює повноцінний сніданок.

За закінчення декількох годин після того, як буде випито відвар, Ви зможете переконатися в його ефективності буквально на обличчі: набряки зникнуть. Періодично такий відвар можна пити курсом протягом тижня. У Вашого обличчя буде такий вигляд, ніби Ви щойно вийшли з дорогого косметичного салону. Крім усього іншого, дана вівсяна настоянка дуже корисна для організму в цілому і зокрема для профілактики хвороби нирок і печінки .

Можна мати квітучий вигляд не вдаючись до допомоги фармацевтичних препаратів. Будьте здорові!

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати за доступною ціною косметологічний апарат , За допомогою якого Ви завжди будете виглядати молодо і красиво!