озонотерапія - ковток свіжості і здоров'я у великому місті!

Інтенсивна процедура і стійкий ефект! озонотерапія - це один з ефективних методів лікування сучасної медицини. Озонотерапія сприяє нормалізації природних функцій, вона стимулює роботу шкіри. Її принцип - це поліпшення циркуляції крові, що дозволяє клітинам шкіри і подкожножировой клітковині позбутися від токсичних речовин, які накопичив наш організм.

озонотерапія дуже ефективна для боротьби із зайвою вагою і целюлітом . Після проведених процедур ліпідний обмін відновлюється, жирові відкладення, на проблемних ділянках, згоряють. Запускаючи свій механізм, активний кисень сприяє природній переробці жирових відкладень, окислюючи та нейтралізуючи жири. В цьому випадку, схуднення буде супроводжуватися поліпшенням м'язового тонусу - шкіра при цьому не буде утворювати неестетичних складок. Це головна перевага озонотерапії!

властивість активного кисню сприяє антицелюлітного ефекту. Як тільки коктейль проникне в тканину, то відразу починає активно взаємодіяти з жирової кліткою, при цьому ефективно руйнуючи целюліт.
результат чудовий . Дуже скоро можна помітити зменшення обсягів, зникнення целюлітних горбів, шкіра набуває пружність і починає красиво розгладжуватися.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!