Парфумовані засоби по догляду за тілом

Для того щоб аромат улюбленого парфуму на вашому тілі залишався якомога довше, то необхідно застосовувати також парфюмированное засіб по догляду за тілом - гелі для душу, спреї для волосся, молочко для тіла і т.п. ті компоненти, які містяться в цих продуктах, вміють фіксувати злегка аромат, і не дозволяють йому швидко зникнути
Парфюмированное засіб по догляду за тілом являє собою зволожуючу, живильну і очищає косметичний засіб, де застосовується базисний аромат вашого парфуму. Його вміст у таких продуктах зовсім маленьке, іноді концентрація менш 1%, зате нашарування аромату добре примножить його стійкість . Наприклад, такий продукт як парфюмированное молочко для тіла, протягом 2-3 годин притримає аромат з упором на серцеві нотки.

Тестер

Напевно, ви досить часто в наших магазинах зустрічалися з «тестерами». Їх пропонують тим, які від своєї покупки хочуть отримати багато задоволення, при цьому витрачаючи мінімум коштів.
Тестер являє собою демонстраційну версію аромату , Які пропонують виробники до партії товару з метою реклами в пункті продажу. У нього немає ніяких відмінностей від варіантів, які призначені для продажу. Точно такими ж залишаються якість та стійкість аромату. Відрізняється лише своїм оформленням, тому як їх випускають тільки з метою реклами продукту. У них сам флакон набагато простіше, тому і ціна набагато нижча.

Якщо ви будете володіти такою інформацією, то повірте, перед вами не буде гостро стояти питання про вибір, відповідного вам, парфуму.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!