педикюр - види і різновиди

Вивчаючи ринок пропозицій, можна зустріти найрізноманітніші назви педикюру. Класичний обрізний педикюр - це розм'якшення у ванні ніг, обрізання нігтів і підпилювання. При цьому, для підпилювання проводять пилою останнього покоління, на гнучкій пластиковій основі. Далі відбувається процедура обрізання кутикули за допомогою щипчиків або ножиць , Після чого проводять полірування п'ят за допомогою спеціальної терки або пемзи.
Даний метод найдоступніший за ціною і досить відомий. Дуже багатьом подобається відчуття легкості після зняття шкірного покриву на стопах. Недолік класичного педикюру полягає в наступному:
Досить високий ризик інфікування грибковими захворюваннями, тому як треба використовувати воду - це чудова середовище для розмноження грибкової інфекції, яку майстер може і не помітити. Ванночку споліскують тільки дезінфікуючими засобами , Яке вимагає деякої витримки, що не завжди практикується.
можливі порізи , При цьому потрібно пам'ятати, що вірус СНІДу і гепатиту передається через кров і через погано оброблені інструменти. Класичний педикюр передбачає зрізання всієї распаренной тканини, що здатне більш стимулювати її зростання.

При вирізанні вростаючого краю нігтя, ви ніяк не можете усунути цю проблему, а в окремих випадках, навіть її збільшите.
Європейський чи необрізної педикюр - це один з варіантів класичного педикюру. Різниця між ними лише в тому, що кутикула в цьому випадку не обрізається, а тільки акуратно зсувається дерев'яною паличкою. Н кутикулу попередньо наносять спеціальний крем, який її розчинить. Перевага цього методу в тому, що кутикула не пошкоджується, а це запобігає потраплянню інфекції. Якщо засіб для розм'якшення наносити регулярно на кутикулу , То її зростання буде уповільненим. Для того щоб мати красиву і рівну кутикулу необхідно за нею регулярно доглядати. Такий вид педикюру добре підходить для доглянутих ніжок.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!