Чому відтінки блонд швидко втрачають блиск?

Дуже багато факторів впливає на втрату сяйва і блиску таких волосся, які пофарбовані в відтінок блонда. На таке волосся погано впливає інтенсивне сонце, будь-який засіб для укладки волосся - гарячі прасування, стаєр і т.п. - все це дуже швидко позбавляє волосся сяйва і блиску, роблять зачіску млявої і тьмяною. Зберегти красу і сяйво волосся блондинкам допоможе засіб по догляду, яке зберігає світлий тон - кондиціонери і шампуні, які випускають спеціально для блондинок і містять есенцію лаванди, що красиво розгладить волосся і додасть їм додатковий блиск.

Як домогтися натурального відтінку блонд?

Для того щоб можна було домогтися найбільш природного відтінку блонд, в першу чергу треба дотримуватися свого власного тону кольору волосся - відтінків який ви будете фарбувати волосся, не повинні відрізнятися від вашого кольору більше ніж на 2 тони.
Далі, для того щоб створити ваш індивідуальний блонд, стиліст повинен застосувати кілька півтонів, наприклад таких як «карамельний блонд», для основи «медовий блонд». Цим він зможе правильно підкреслити окремі пасма , Що додасть необхідний оббьем кольором.

Які відтінки блонд модні в 2011 - 2012 році?

Свою позицію в рейтингу популярності вже багато років не здає блонд, змінюються лише його відтінки. У майбутньому сезоні осінь-зима 2011-2012 в моді знову ванільний, платиновий і золотий відтінок блонд. Потрібно враховувати і те, що вся гамма підходить тільки дівчатам зі світлою шкірою. Дуже важливо і те, що в цьому сезоні з моди вийшли неприродні, викликають відтінки блонд, поступившись місцем більш гламурному відтінку. Такий відтінок ви можете добитися в тому випадку, якщо пофарбувати волосся відразу в кілька відтінків блонд, а окремі пасма виділіть теплішими тонами.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!