Всі модні журнали і рекламні буклети салонів і клінік краси рясніють веселими заголовками про чудесне перевтілення і можливості позбутися від непотрібних волосся на тілі раз і назавжди. Як же справа йде насправді? Це можна з'ясувати тільки на собі відчувши даний метод. З радістю хочу поділитися своїм досвідом і розповісти дійсно правду про лазерної епіляції.

Почну з вступного курсу про саму процедуру. Процедура лазерної епіляції показана практично всім людям, що бажають позбутися від зайвого волосся на обличчі або тілі не мають таких протипоказань :
ушкодження шкіри на місці епіляції;
онкологічні захворювання шкіри;
декомпенсована форма цукрового діабету;
герпес в гострій формі.

Також відносними протипоказаннями можуть бути вагітність і прийом деяких антибіотиків або гормональних препаратів (про це слід заздалегідь попередити перед проведенням лазерної епіляції, так як в деяких з цих препаратів можуть викликати появу пігментації після процедури).

Лазерна епіляція абсолютно безболісна процедура ...

Тут багато лукавлять. Навіть спочатку у більшості апаратів, тобто лазерів для епіляції, є вбудована система подачі охолоджуючого стерильного холодоагенту, який сприяє охолодженню шкіри на місці спалаху і відповідно до зменшення больових відчуттів. Тут величезну роль також відіграє і індивідуальний поріг чутливості. Наприклад, у мене він низький, тому я спокійно переношу ці процедури. Хоча є у мене знайома, яка перед процедурою лазерної епіляції обов'язково приймає кетанов. Я в шоці! Але вона каже, що без цього вона процедуру не витримає. Больові відчуття також залежать від епіліруемой зони. Наприклад, на гомілках я взагалі нічого не відчуваю, а от в зоні глибокого бікіні - часом ой, як боляче ...

Почервоніння після лазерної епіляції триває кілька хвилин ...

На таку заяву відповідь проста. Після першої процедури у мене почервоніння тривало години 2, після другої десь годину, а потім все менше і менше. Зараз за 10- 15 хвилин вся почервоніння проходить, наче й не було. Роблю висновок, що напевно, шкіра звикає, і тому період почервоніння зменшується з кожною процедурою.

Результат лазерної епіляції можна оцінити відразу після першої процедури ...

Так! Це так! Волосся правда випадають протягом однієї-двох тижнів. А потім це просто чудове насолоду! На протязі декількох тижнів ніякої щетини, ніякого роздратування!

За одну процедуру неможливо видалити все волосся ...

На жаль це правда. Пов'язано це з тим, що лазерний промінь здатний ефективно впливати тільки на волосся, що знаходяться в стадії анагена (активна стадія росту волосся). Тому під час лазерного впливу видаляються тільки волосся, що знаходяться в анагене. У різних зонах волосся, що знаходяться в стадії анагена знаходяться в різному процентному співвідношенні. На щастя чи на жаль, тільки на голові знаходиться до 90% волосся в активній стадії зростання, в інших зонах це співвідношення коливається в межах 15-30%. Тому потрібно пройти кілька процедур лазерної епіляції, щоб видалити основну частину волосся.

Після лазерної епіляції волосся зникають назавжди ...

Насправді правда така: після лазерної епіляції волосся на всі 100% не зникають, але їх стає значно менше. Зазвичай після 5-8 процедур волосся залишається 10-20% і залишилися волоски нагадують дитячий пушок. Для підтримки «шовковистою» шкіри потрібно додатково проходити 1-2 процедури в рік.

І нарешті, ще один цікавий факт. Відвідуючи салон лазерної епіляції, я була впевнена, що це «чисто жіноче заклад», яке ж було моє здивування, коли там іноді я стала зустрічати чоловіків ... І слава Богу, що нарешті, не тільки жінки, а й сильна половина людства стала піклуватися про красу свого тіла. Я ще жодного разу не пошкодувала про те, що незабаром і сама привела туди свого чоловіка.

На додаток до всього, хочу також відзначити, що за допомогою сучасних лазерів виявляється можна не тільки позбутися від волосся, але ще і видалити бородавки, папіломи, родимки, пігментні плями, прибрати розтяжки, рубці, шрами, судинні «зірочки» і багато іншого. Про це в наступний раз ...

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!