Правильно доглядати за шкірою

правильно доглядати за шкірою обличчя - це дуже відповідально і важливо. У цій справі немає місця для помилки.

За шкірою потрібно доглядати ретельно і, головне, регулярно. Але ми все одно допускаємо помилки.

Омана.

Як це не дивно, але багато хто з нас вважають, що чим більше ми будемо споживати за раз косметичних засобів, тим ефективніше його вплив.

Насправді…

Скільки б кіллограмов ви не нанесли за один раз косметичного засобу, його ефект не виросте. Більш того, після таких дій, не виключено, що скоро ти побіжиш до косметолога або дерматолога, тому як активні речовини, які містяться в косметологічних продуктах, можуть спровокувати появу алергії, опіків, дерматиту і т.п. І, врешті-решт, при такому використанні коштів, ви викидаєте на вітер гроші.

Порада!

наносите дозовано всі косметичні засоби. Найкраще їх наносити точково, особливо якщо в даному продукті сувора спрямованість і висока концентрація активних речовин.


Омана.

Тонік - прекрасний засіб для догляду за шкірою будь-якого типу.

Насправді…

тонік потрібен тільки тим жінкам, у яких жирна і вугрувата шкіра. Він допоможе контролювати надлишок виробленого шкірного сала. Якщо у вас інший тип шкіри, то вам достатньо очистити шкіру вранці і 1-2 рази в тиждень робити глубокоочіщающуюся маску.

Порада! Якщо ваша шкіра схильна до висипань, то дерматологи вважають, що кращий вихід з такого становища - тонік з саліцилової кислотою .

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!