В разі правильного підбору і виконання макіяжу, можна вміло приховати недоліки і підкреслити красу і щирість ваших очей.

нижче наведені рекомендації досвідчених візажистів і косметологів про те, як грамотно наносити на макіяж, в залежності від форми очей.

У разі якщо ваші очі опуклі . Не використовуйте блискучі світлі тіні. Табу також на надмірно темні тіні. Використовуючи блискучі світлі тіні, ви тільки підкреслите все те, що так бажаєте приховати, а при використанні надмірно темних тіней - ваші повіки стануть трохи важкими. На повіки потрібно накладати матові тіні, мають приглушені тони, під бровою використовуйте більш світлі тони. Контур очей підкресліть тоненькою лінією і забудьте про масивні стрілки!

При очах, які широко посаджені, на їх внутрішні куточки наносите тіні трохи більш темних відтінків. Стрілочку краще робити короткою, потовщену лінію промальовував виключно на внутрішній лінії очей, при цьому не зачіпаючи зовнішню. Коли є необхідність, акуратно "прірісуйте" брови до перенісся.

У разі, коли Очі близько посаджені один до одного. Візуально виправити ситуацію у випадку з близько посадженими очима допоможе використання світленькі тіней на внутрішній області перенісся і верхньої повіки, а в середині очей - трохи більше темного відтінку. Нанесіть світлі тіні і під бровами. В даному випадку підійдуть стрілочки-половіночкі: від центру ока до зовнішнього краю. Якщо ж брови до перенісся сходяться - видаліть зайві волоски у раз «в капелюсі»!

При "запалих" очах намагайтеся не використовувати тіні темних відтінків в - вам підійдуть блискучі і світлі. Район від брови до складки століття можна відтінити різнокольоровими тінями, які гармонують із загальною палітрою кольору макіяжу або ж кольором очей. Стрілки малюйте від середини нижнього і верхнього століття аж до куточка очей. При цьому лінія брів повинна бути не важкою, але чіткої.

Щоб зробити ваші очі мигдалеподібними , Нанесіть світлі тіні вузькою смужкою на віки, а від середини нижнього і верхнього століття - темні тіні. При цьому щоб вони повинні з'єднатися біля зовнішнього кута ока, таким чином, утворюючи трикутник. Малюючи стрілочки, розширюйте лінію макіяжу до кута ока.

Щоб округлити вузькі очі, нанести на центральну область століття темні тіні трохи вище, ніж до краю очей. Світлі тіні, при цьому, наносяться на район під бровами. Якщо ж у вас маленькі очі, намагайтеся не використовувати темну підводку, зменшує очі. Ефект такого ж роду гарантований і при сильному фарбуванні вій нижньої повіки. Не потрібно також використовувати різнокольорову туш, зупиніться на темно-коричневої або ж чорною.

збільшити очі візуально допоможуть ніжні тіні, наближені до натурального кольору шкіри відтінки - кольори засмаги, мідного, бежевого. І побільше використовуйте в макіяжі білі кольори: тінями висвітліть область під бровами, в той час як олівцем намалюйте лінію або ж стрілочку на нижньому столітті.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!