Преимущества и недостатки использования ботокса Використання ін'єкцій ботокса є досить популярною процедурою. Як жінки, так і чоловіки намагаються продовжити молодість і хоча б на якийсь час позбутися від зморшок. На сьогоднішній день ін'єкції ботокса є безпечною альтернативою пластичної хірургії, саме тому вони так популярні. Ця стаття присвячена розгляду переваг і недоліків використання ботокса.

Як діє ботокс? Препарат за допомогою тонкої голки вводитися під шкіру в м'яз, яка під дією ботокса починає повністю розслаблятися. Така процедура є майже безболісною. Препарат запобігає передачі рухового імпульсу, м'яз перестає відповідати на сигнали мозку, і ділянку, в який, був введений препарат, перестає мимоволі морщитися. Розслаблений м'язи під дією препарату відновлюють свою еластичність. Варто відзначити, що препарат впливає лише на оброблену м'яз. Шкіра, під обробленої м'язом, стає пружною і гладенькою. Результат після застосування процедури зберігається близько півроку, після закінчення часу препарат поступово розсмоктується, і виникає необхідність повторення процедури.

Переваги застосування ботокса:
- ботокс дозволяє вирішити деякі косметологічні проблеми, які неможливо вирішити за допомогою косметологічних апаратів. Застосування препарату дозволяє позбутися від горизонтальних зморшок на лобі, «гусячих лапок», зморшок на століттях, вертикальних зморшок між бровами, косих зморшок розташованих на бічних поверхнях перенісся, зморшок на шиї, також препарат допомагає згладити носогубні складки і опустити кирпаті брови.

- застосування ботоксу є ідеальною альтернативою пластичної хірургії. Не всі готові лягти під ніж, щоб позбутися від зморшок. Адже операція має ряд неприємних наслідків: вплив наркозу і анестезії, можливість появи алергічної реакції або зараження. В цьому випадку ботокс є безпечною альтернативою.

- введення препарату є практично безболісним, адже в процедурі застосовуються дуже тонкі голки.

- немає необхідності витрачати досить велику кількість часу на проведення такої процедури, на відміну від інших косметологічних процедур по омолодженню. Відсутня період реабілітації після проведення процедури.

- препарат не викликає м'язову атрофію, оскільки препарат вводиться невеликими дозами, тому м'язи продовжують забезпечуватися киснем і кров'ю;

- ін'єкції сприяють позбавленню від звички кривитися.

Недоліки застосування ботокса:
- ін'єкції ботокса протипоказано застосовувати в період вагітності та лактації, а також дівчатам молодше дванадцяти років і жінкам старшим шістдесяти п'яти років. Також не можна застосовувати ботокс в разі хронічного обструктивного захворювання легень, людям, що страждають порушенням згортання крові, в разі застосування антибіотиків і антикоагулянтів, а також, якщо ви хворієте на міастенію.

- процедура має побічні дії, які хоч і рідко, але все-таки зустрічаються. Після проведення процедура може з'явитися головний біль, нудота, можлива поява алергічної реакції. Дуже рідко може спостерігатися набряк повік, опущення брів або верхньої повіки.

- тривалість ефекту від проведення процедури, всього лише півроку. Цьому по закінченню часу є необхідність повторювати процедуру;

- після процедури особа може втратити рухливість, вийде «ефект маски». Таке буває вкрай рідко, і пов'язано не з особливістю процедури, а з кваліфікацією лікаря, який виробляє дану процедуру.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!