Проблемна шкіра - не завжди підліткова проблема. Різного виду висипання можуть тривати і в зрілому віці. Найчастіше ці проблеми виникають через нездорового способу життя і неправильного харчування . Так само можуть з'явитися прищі при різкому схудненні , Так як в процесі накопичення жирових накопичень нагромаджуються і токсини, а в процесі розщеплення потрапляють в кров . Одним з різновидів висипання на шкірі - міліуми.

міліуми являють собою вугри, але замість чорної головки у них - біла. Виникнення міліуми можливо через сонячних променів або запалення окремих ділянок шкіри. Цей естетичний недолік шкіри найчастіше спостерігається у жінок. Висипання можуть бути як поодинокими так і груповими.

міліуми - скупчення жирової тканини всередині пори, яка не має доступу до поверхні шкіри. Такі недоліки шкіри з'являються під очима, на щоках, в районі скронь. Своїм виглядом вони нагадую білу зернисту гранулу, яка не маючи доступу до зовнішньої середовищі не запалюється і не переходить в стан прищика. Не дивлячись на відсутність запальних процесів, лікарі все ж рекомендують позбуватися від міліуми, своєчасно, не затягуючи.

Позбутися від такого роду висипання самостійно у вас не вийде, особливо в зоні очей, краще знайти хорошого косметолога. При такій проблемній шкірі можуть виникнути проблеми з волоссям, в цьому випадку вам слід звернутися до трихолога, який зможе прописати вам правильне лікування.
У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" наданий величезний вибір косметологічних апаратів за доступними цінами, які допоможуть Вам виглядати завжди красиво і молодо!