« краса в очах того, хто дивиться »Стала крилатою після того як її проголосила письменниця Маргарет Хангерфорд. І я думаю, що навряд чи вона віднесла б її до темних кіл під очима, до зморшок, набряків під очима, які постійно перетягують на себе всю увагу сторонніх.

І як же впоратися з цими проблемами, при цьому ще постаратися зробити погляд більш спокусливим.

Темні кола під нашими очима
Синцями під очима є застій крові, яка проходить по венах, що знаходяться під поверхнею шкіри в області наших очей. Як правило, синці утворюються на нижній повіці, і досить рідко бувають в околоорбітальная області.

Викликані вони часто такими факторами:
1. шкіра на нижніх століттях досить тоненька, і її кровоносні судини і капіляри просто розташовуються дуже близько до поверхні, вони починають просвічуватися крізь шкіру і створюють синюватий відтінок. Це анатомічна особливість, яка властива деяким людям.
2. зміни у вигляді темних кіл часто пов'язана з хронічне недосипання, втомою, виснажений, нестабільністю нервової системи.
3. такі кола під нашими очима можуть говорити про проблеми з такими органами як:
- нирки;
- гормональний дисбаланс;
- печінкою;
- ендокринні проблеми;
- недолік в лімфатичному і венозному відтоку .
4. Ці кола можуть бути також і генетично обумовлені. Найчастіше вони з'являються у людей, які мають оливковий тон шкіри, і саме вони мають більш темний відтінок шкіри навколо очей. Виглядають кола як синяк, але це є всього лише пігментацією особливого виду.

Позбутися від темних кіл і мішків під очима у себе вдома ...
Для того щоб відкоригувати синці під очима нам потрібні кошти, які значно покращують мікроциркуляцію крові, а також посприяють венозного відтоку. Зверніть увагу на рослинні екстракти, колаген, гіалоурановая кислота , Амінокислоти. Найчастіше вони входять до складу кремів, гелів, сироваток з роликовими аплікаторами, тканинні маски і колагенові патчі.

Для того щоб можна було добитися відмінних результатів і позбутися повністю від темних кіл під очима, вам необхідно добре висипатися, набагато більше гуляти на свіжому повітрі і просто відпочивати.
Корисними будуть піші прогулянки перед сном.Прі умови якщо у вас з'явилися темні круги і мішки під очима, то варто на якийсь час відмовитися від стимулюючих напоїв, таких як кофеїн і енергетики!

За подібним косметичним недоліком, варто пам'ятати можуть ховатися досить серйозні розлади в деяких функціях організму. І таку проблему краще вирішити з лікарем-терапевтом, який направить відразу ж вас на аналізи і призначить потрібне медикаментозне лікування.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати за доступною ціною косметологічний апарат , Який допоможе Вам підтримувати Вашу шкіру в ідеальному стані!