Протипоказання і обмеження до відвідування солярію

Не слід відвідувати солярій дітям до 15 років і тим, у кого перший тип шкіри, бо їхня шкіра дуже чутлива до впливу ультрафіолету. Якщо на тілі мають місце дефекти шкіри, такі як пігментні плями, гнійна висип, великі родимки, загар потрібно звести до мінімуму і проконсультуватися з лікарем-дерматологом.

Перед тим, як відвідати солярій, обов'язково проконсультуйтеся з лікарем, але існує ряд ліків, прийом яких ніяк не можна поєднувати із засмагою в солярії, бо вони підвищують світлочутливість шкіри і провокують сонячну алергію. Ми не станемо виставляти список таких ліків, щоб уникнути можливість самим встановлювати діагноз, і тим більше, самолікування. Ще раз попереджаємо - проконсультуйтеся з лікарем перед тим кЯ відправитися в солярій. Не потрібно спокушати долю.

Отримати опік в солярії ви можете також і після епіляції.

Обережно до процедур засмаги в солярії повинні ставитися і гіпертоніки, ті, у кого порушена робота серця і печінки, хворі на туберкульоз і т.д.

Під час вагітності виробляється гормон, який створює пігментного-активуючий ефект. Ось чому вагітна жінка так чутлива до ультрафіолету і, природно, відвідувати солярії їм забороняється.

Ті, хто страждає вітіліго або мають гиперпигментацию шкіри, не повинні з'являтися під променями ультрафіолету. Не рекомендується загар солярію і тим, хто страждає дерматитом, тому, як і безе цього зневоднені ділянки тіла ще більше висушуються під дією променів, що значно погіршить стан шкіри і призводить до її запалення

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!