процедура фотоепіляції заснована на поєднанні впливів тепла і світла на волосся. Світлового променя мішенню служить сам волосяний фолікул, а точніше його Паросткова частина. Процедура фотоепіляції виглядає наступним чином: Ви одягаєте захисні окуляри, лікар в цей час приймається обробляти цільову область за допомогою провідникового гелю , Після чого на шкіру буде спрямований імпульсний світло. З боку ця картина виглядає як яскраві спалахи.

плюси

• процедура безболісна
• дана методика підходить і тим, у кого відсутній контрастність шкіри і волосся. Фотоепіляцію можна проробляти навіть смаглявим жінкам з темним волоссям.
• Методика дозволяє видалити і жорсткі і Пушкова волосся будь-якого кольору.

мінуси
Чи не підійде тим жінкам, у кого шкіра темніше, ніж волоски. Наприклад, якщо шкіра у вас смаглява, а волоски світлого або сивого кольору, то така процедура не для вас.

Коли і як?
зараз спробуємо розібратися, як в кожному окремому випадку правильно організувати курс епіляції. Потрібно мати на увазі, що бувають і такі випадки, коли жоден з видів епіляції не дасть бажаного результату.
Буває і так, що ріст волосся обумовлюється порушеннями ендокринної системи. Наприклад, рясний ріст жорстких волосся на животі, обличчі і в області грудей у жінок. Уважним потрібно бути і тим, у кого волосся на тілі починають міняти свою структуру, стають темнішими і гущі. В першу чергу в такій ситуації консультуйтеся з гінекологом-ендокринологом. Ці фахівці часто своїх клієнтів направляють на епіляцію, тому як за допомогою медикаментозного лікування патологічний ріст цибулин волосся можна зупинити . А знищити вже виросли волосся можна тільки в разі апаратного методу.

Зовсім інша справа, якщо поява волосяних покривів - це результат спадковості, індивідуальних або національних особливостей. В такому випадку, при правильному підборі виду епіляції, від волосся можна позбутися.

окремо хочеться згадати про вартість таких процедур.
Сама доступна з методик - це електроепіляція. Лазерний метод і фотоепіляція вимагає застосування дорогих обладнань, тому ціна за сеанс процедури низькою бути не може.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!