Прищі на обличчі вже є небажаним явищем на обличчі, але ще більш прикро стає виявити, що після них на обличчі залишилися сліди у вигляді судинних зірочок або червоних плям. Для того щоб боротися з таким проявом вам допоможуть народні засоби, які ми вам сьогодні хочемо запропонувати.

Рубці і плями після прищів - візьмемося з'ясовувати, яку слід застосувати методику для того, щоб прибрати всі сліди, позбутися від наслідків прищів.

Маски для плям після прищів.

Прекрасним розсмоктує засобом володіє маска з глини. Для того, щоб ви могли позбутися від рубців і плям після прищів, вам необхідно взяти ½ ст.л. зеленої глини, розвести її з холодною водою до кремоподібного стану без грудочок. До цієї маси додати 4 краплі ефірного масла розмарину і нанести даний засіб на рубці на 10 хвилин. Після такої маски необхідно зволожити шкіру. Курс такого лікування - 4 маски через день. Якщо буде необхідність, то ви можете повторити такий курс через 2 тижні.

Для того щоб видалити червоні плями після прищів, ви можете вдатися до допомоги маски на основі білої глини. Для цього вам знадобиться ½ ст.л. глини розвести водою до кремоподібного стану і змішати з 2 чайними ложками свіжовичавленого соку лимона. Таку маску слід потримати 15 хвилин.

пропонуємо ще один приємний спосіб позбавлення від наслідків прищів - медово-коричнева маска. Для цього вам знадобиться 1 чайна ложка меду, яку слід добре розтерти з 1 чайною ложкою кориці, після чого намазати сліди від прищів і потримати 20 хвилин.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!