шляхом обгортання, з целюлітом боролися ще в давні часи, використовуючи для цього морську глину з екстрактами бурих водоростей і ефірних масел або ж розчин сольовий бруду.

обгортання - це нанесення на тіло рівномірного шару розчину з подальшим застосуванням обгортання спеціальною плівкою. Обгортання, як правило, застосовують після глибокого пілінгу і легкого масажу рукавичкою.

Розрізняють такі види обгортань:

Гаряче обгортання - в даному процесі посилюється обмін речовин, завдяки чому активні препарати вбираються в шкіру. Використання «термоодеяла» дозволяє досягти «ефект сауни».

Гаряче масляне обгортання - дуже ефективний вид.
Для цього використовують суміші таких ефірних олії як лавандова, лимонне, оливкова, ялівцеві, масло лісового горіха, масло паростків пшениці. Сумішшю обробляють область тіла, яка уражена целюлітом, і обертають поліетиленовою плівкою. Для того щоб підтримати температуру тіла, використовують укривання теплою ковдрою. Після того, як закінчиться 1 годину, змивають з тіла суміш і наносять спеціальний крем.

ізотермічне обгортання - температура тіла повинна бути рівна температурі обгортання.

Найхолодніше обгортання. Охолоджуючи організм, відбувається жирове розщеплення. Такий метод ідеальний для тих, у кого порушено стан кровоносних судин.

У розчині для обгортання містяться мінеральні речовини і метол. Якщо ментолу мало, то він викликає у клієнта відчуття свіжості, а якщо його багато - холод. Даний вид процедури обгортання ще називають «крижаним». Тривалість такої процедури - до 20 хвилин.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!