Самые востребованные процедуры этого лета У сучасній косметології існує достатня кількість унікальних і ефективних процедур, які здатні вирішити всі косметичні проблеми в будь-який час року.

Епіляція олександритовим лазером
Епіляція лазером в теплу пору року має свої нюансами, на зразок тих, що шкіра повинна бути недостатньо засмагла. Ця процедура вже тривалий час перебувати на піку популярності і не здає позиції серед всіх косметичних методів видалення волосся. Результатом лазерної епіляції стане гладка і доглянута шкіра, яка стане предметом гордості кожної жінки. Найбільш ефективними ділянками для епільована є пахви і зона бікіні, адже вони найменше схильні до засмаги.

Тривимірна волюмизация Infini
Це чудова омолоджуюча методика, здатна виробляти приголомшливий ліфтинговий ефект на шкірі будь-якого типу без будь-яких обмежень. Тому, навіть влітку ця процедура не втрачає своєї актуальності. Під час процедури виявляється фракційне і радіочастотне вплив на шкіру, запускається процес активного оновлення верхніх і глибоких шарів шкіри. Завдяки їй вдається позбутися від мімічних та вікових зморшок, слідів гіперпігментації і постакне.

Фраксель-омолодження
Фраксель - це методика лазерного омолодження шкіри. Вона добре себе зарекомендувала в боротьбі зі зморшками і пігментними плямами. Процедура може виконуватися в будь-який час року. При цьому не зачіпаються верхні шари шкіри, тому процедура досить безпечна.

Ботокс
На сонці і яскравому світлі все щурятся. Тому до закінчення пляжного сезону, багато хто з нас обзаведуться новими мімічними зморшками. Багато дівчат, знаючи наслідки відпустки, вважають за краще попередньо записатися на ін'єкції ботулотерапіі, які здатні повністю запобігти утворенню подібних неприємностей.

лікування гіпергідрозу
У спекотні дні складно повністю виключити проблему мокрих пахв. Кожна б жінка хотіла б, щоб подібна неприємність не впливала на життя і особистий комфорт.
Серед найбільш сучасних методик здатних вирішити цю проблему є ті, які здатні вилікувати і провести профілактику такого стану як гіпергідроз.

Лаеннека терапія
Лаеннека - це нова плацентарна терапія, яка має високу ефективність. В рамках даної терапії використовуються спеціальні препарати, створені на основі гідролізату плаценти. В її складі є вітаміни, амінокислоти, мікроелементи, які здатні вплинути на процеси старіння, запобігши їх.
Примітно, що ця терапія здатна позбавити не тільки від зовнішніх, а й багатьох внутрішніх процесів, які викликають старіння. Нестача вітамінів, куріння, прийом спиртного, порушення сну і нераціональне харчування може негативно позначитися на зовнішності. Цей препарат підвищує ресурси організму, посилює дію лазерних процедур, філерів, мезотерапевтичних препаратів і ботулотерапіі.

ліфтинг
Радіоліфтінгеффектівний для підтяжки і поліпшення контурів особи, підтяжки шкіри.

LPG масаж
Це найбільш ефективна масажна техніка по відношенню до целюліту. Щоб домогтися вираженого і стійкого результату варто пройти курс, що складається з 10 процедур.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!