Секрети макіяжу при проблемній шкірі.

Вугрі та прищі проходять не відразу після того, як ви починаєте лікування. Тим, хто вже почав лікування медикаментами, дотримуються дієти і регулярно проводять процедури по догляду за шкірою , Але ще на обличчі присутні червонуваті точки, добре допомагає декоративна косметика .

Потрібно відзначити, що використовувати декоративну косметику можна тільки таку, яка підходить для жирної шкіри. У ній зазвичай менше жирових компонентів, а в її складі антибактеріальні добавки .
Після процедури очищення і вмивання на шкіру слід нанести мус або денний крем для жирної проблемної шкіри. За допомогою маскує олівця обробіть всі вогнища запалення. Можна купити маскує олівець з додатковим лікувальним дією. Після того, як ви замаскуєте всі проблемні ділянки, можна нанести тональну основу. Не обов'язково використовувати пудру, але якщо все-таки в цьому є якась необхідність, то віддайте перевагу розсипчастою антисептичної пудрі . Головне, ви повинні пам'ятати, що макіяж не повинен довго перебувати на шкірі, тому що це призведе до більшої закупорці ваших пір.

Якщо у вас проблемна шкіра, то вам не слід робити дуже яскравий мейк-ап. У своєму макіяжі не слід використовувати блакитні, бузкові і фіолетові тони, тому як такий колір тільки підкреслить запалення. палітра використовуваних квітів повинна бути нейтральною і теплою. Також не слід наносити рум'яна, тим більше, якщо висип у вас на щоках.
Якщо зробити правильний макіяж, то ви зможете приховати свою вугровий висип, але це вас не позбавить від проблем. Пам'ятайте, що акне - це хвороба, яку потрібно лікувати . Будьте красивими і здоровими!

Ніколи не лінуйтеся, і не залишайте процедури по догляд у за своїм обличчям в довгий ящик. Своєму особі потрібно кожен день приділяти увагу, як мінімум 15- 20 хвилин - і тоді ви досягнете бажаного результату. У відповідь на вашу турботу, ви зможете побачити в своєму дзеркалі прекрасне зображення. Зі мною погодяться багато в тому, що проблемна шкіра не прикрашає обличчя, але якщо за нею правильно доглядати, то вона вас буде лише радувати.

Пам'ятайте, що в нашому житті існують досконалості , І ваша шкіра, в цьому плані, не виняток!

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!