Життя часто залишає рани не тільки в душі, але і на тілі, будь то руки, спина або особа. І якщо це викликає якийсь дискомфорт в процесі спілкування з оточуючими вдаються до операцій з шліфовці шкіри, коли за допомогою спеціальних інструментів - косметологічних фрез доктор знімає верхню частину шкіри, до якої відноситься епідерміс і верхня частина дерми.

Це роблять у разі потреби позбутися татуювання, шрамів, наслідків термічних або хімічних пошкоджень, веснянок і зморшок. Перш ніж приступити до такої процедури доктор обов'язково проведе огляд шкіри і можливо призначить аналізи для визначення можливості виникнення небажаних наслідків у вигляді різного роду ускладнень. Він не порадить вам проводити операцію, якщо у вас ніжна шкіра або вона вражена тими чи гнійними захворюваннями.
В процесі проведення дермабразії - а саме так називається така процедура, доктор знімає вищевказані шари шкіри до мікровиделеній крові.

Протягом наступних одного-двох тижнів шкіра відновлюється новими клітинами. Цей процес називається епітелізацією. Оброблену шкіру слід захищати від прямого сонячного чи іншого шкідливого випромінювання до півроку.

Не слід очищати таким чином груди , Шию або інші місця з тонкою шкірою.
Що б зменшити ризик ускладнень часто вдаються до більш щадить операції проводиться за допомогою спеціальних пристроїв для мікрошліфовка шкіри. Але в цьому випадку за один раз не вдається отримати бажаний результат.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!