Якщо тема йде про домашніх засобах з видалення волосся, то хочеться нагадати і старий східний метод, який свого часу обізвали «шугарінг». Назва походить з німецького слова sugar - цукор. дійсно, основним елементом цього способу є цукор.

За технікою виконання шугарінг дуже схожий на воскову депіляцію, але має свої переваги - дешевизна і доступність інгредієнтів, відсутність алергії. Після процедури шугаринга, волосся не будуть вростати як після воскових депіляції. Косметологи кажуть, що після такої процедури шкіра стає ідеально гладкою , А волосся починає відростати тільки через 16-20 днів. Таким методом ви не будете травмувати настільки шкіру, як при воскової депіляції.

Для того, щоб приготувати суміш для шугарінга , Вам потрібно 20 ст.л. цукру і 2 ст.л. води і сік з одного лимона. Всі інгредієнти змішайте в одній емальованому посуді і залиште на повільний вогонь. Важливо, щоб протягом приготування цього сиропу, температура не змінювалася, а була стабільною. Суміш постійно помішувати, поки вона не набуде золотисто-коричневий колір.
Для того щоб перевірити готовність сиропу, ви повинні взяти краплю пальцями і скачати з неї кульку. якщо суміш не буде розтікатися по пальцях, то ви зробили все правильно і можете приступати до процедури. Візьміть дерев'яну лопатку і нанесіть суміш на необхідний ділянку шкіри. Шар повинен бути в 1-2 мм. Сироп повинен схопитися, тоді ви підчепити краєчок і різким рухом зривайте смугу шугаринга проти росту волосся.
Для спрощення процедури, суміш можна наносити на смужки тканини і після цього приклеювати їх до проблемного ділянці і відривати. Якщо суміш охолола, то ви її можете підігріти на слабкому вогні.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!