Коли на обличчі з'являється судинна сіточка, то це результат розширення дрібних судин шкіри.
Не додає привабливості особі картина від червоного (Капіляри) до синього (вени), причому різної форми і розміру. Ця потворна сітка безпечна, але це перший дзвіночок від організму , Про те, що щось не так.
Купероз, а це саме він, найчастіше може проявлятися на чутливою і ніжній шкірі.
Причиною його появи можуть бути перестарайтеся з лазнею або сауною, вагітність, куріння, алкоголь , Хвора печінка і навіть перебування на сонці.

Від купероза, якщо він вже з'явився, позбутися можна тільки клінічно, апаратним методом.
Процедура, яка допомагає позбутися від небажаних червоних зірочок, називається склеротерапія, але підходить, в основному, для ніг. Суть процедури у введенні апарату в просвіт судини. Починається відділення його від загального кровотоку і через місяць-півтора проблема зникає.

Наступний метод позбавлення від капілярів вважається самим дбайливим. Це лазерна терапія. Під впливу лазера, судини злипаються, і капіляри стають невидимі. Мінус такої терапії в тому, що лікувати можна зірочки, які в діаметрі більше двох міліметрів.

Для вирішення даного дефекту, можна застосовувати і озонові ін'єкції. Тонюсенькой голкою в посудину вводиться киснево-озонова суміш, після чого судини зникають. ця безболісна процедура не залишає ніяких шрамів і рубців.

Ну і, звичайно, можна спробувати народні методи. Протягом двох тижнів потрібно пити до їжі, чотири рази в день картопляний сік. Кажуть, допомагає.

для зміцнення судин можна також використовувати зміцнюючі маски. Вони, звичайно, повністю не знищать проблему, але зменшать почервоніння і синяву. Для приготування маски візьміть і змішайте рівні частини ефірні масла виноградних кісточок, кульбаб, календули і софори. Щодня, протягом двох місяців, за півгодини до сну наносите маску і побачите результат.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви можете недорого придбати косметологічний апарат з різними функціями, в тому числі і від купероза!