Методи омолодження:
Кожна особа слабкої статі рано чи пізно стикається з проблемою старіння шкіри в певному віці. Найчастіше старіння викликається дуже багатьма несприятливими факторами, які сильно впливають на нашу шкіру, а за тим і весь зовнішній вигляд. Постійний догляд, і використання різних методик нашого часу для омолодження, допоможуть вам почати боротися з ознаками старіння на шкірі, а так само підтримають її тонус і структуру в нормі.

У наш час в косметологічних слонах вам запропонують великий вибір ефективних способів для омолодження, так само і втручання хірургів в такий процес.

Розглянемо деякі з них:
омолодження за допомогою гелю - це метод при якому під зморшки за допомогою голки вводять препарат. При попаданні під шкірний шар гель утворює каркас, який в процесі просто обростає сполучними тканинами і шкіра стає рівною і рівною поверхнею. Цю процедуру рекомендовано проводити вже після 30 років, успіх від такої процедури сильно залежить від стану шкіри клієнта, а так само від гелю який використовуватимуть.
Різновиди гелів:
1. аріколл;
2. ботокс;
3. рестилайн;
4. біополімер.

ліфтинг - це процедура з підтяжки обличчя за допомогою косметичних процедур або ж проведення пластичних операцій.

ліфтинг операційний , Спрямований на те що б отмоделировать овал обличчя клієнта, допомогти підтягнути обвислі щоки, але а так само підборіддя. Вся операція займає приблизно 3 години часу, її проводять під загальним наркозом. А так же така процедура вимагає реабілітації. Після процедури ефект омолодження досягає до 15 років, і можливо зберегти його результат до 7 років.

ліфтинг безоперацінний , Процедура за допомогою засобів спеціальних але і за допомогою апаратів. Так само його називають термоліфтінга, він впливає на шкіру клієнта за допомогою радіочастотних випромінювань. При тепловому або ж термічному впливі на верхній шар шкіри клієнта, а так само підшкірну жирову клітковину, активізуються обмінні процеси, і поліпшується кровопостачання. У період такого впливу наші колагенові волокна стискаються і стають пружними, і в них починає виробляється новий еластин і колаген. Таку процедуру проводять курсами. Ефект зберігається до двох років, і результат вже стає помітним після третього сеансу. Перед процедурою обов'язково потрібно проконсультуватися у фахівця. Ця процедура має свої протипоказання.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" представлений величезний вибір косметологічних апаратів за доступними цінами, за допомогою яких Ви завжди будете виглядати молодо і красиво!