Ах, яке ж це модне слово СПА ... А що ж це таке, СПА? СПА - це комплекс процедур з використанням морських елементів. Будь-яка процедура СПА здатна принести задоволення і спокій, догляд і здоров'я, завдяки силам природи відновить життєвий тонус. Склад косметики Альгодерм містить в собі водорості, морську воду, морський еластин і колаген, рослинні і морські компоненти, ефірні масла .
Альгодерм - це ціла філософія, справжня терапія, яка здатна відновити життєві сили, впоратися з будь-якою стресовою ситуацією, вона навчить всіх бажаючих піклуватися про своє здоров'я.
Сольовий пілінг Альгодерм є глибоко очищає і поліруючу процедуру на шкірі. Нервове напруження зникає при масажі тіла з використанням морських і мінеральних солей, які ароматизовані натуральним ефірним маслом . Він прекрасно працює при очищенні шкіри, відлущує омертвілі клітини, стимулює кровообіг. Шкірі після такої процедури стає гладкою і чистою.

Гідромасаж - це одна насолода і користь. Гідромасаж сприяє стимуляції розщеплення жирів. За допомогою гідромасажу можна швидко схуднути і формувати свою фігуру, шляхом зменшення целюліту і жирових відкладень , В тканинах відновлюється водний баланс.

гідромасаж сприяє :
• прискорення відновлення рухової функції, збільшення рухливості в хребті і суглобах, поліпшення моторики шлунково-кишкового тракту.
• Активізації роботи лімфатичної і венозної циркуляції. Гідромасаж здатний зміцнити стінки судин, стимулювати реабсорбаціі рідини. Ефективно підвищується обмін речовин, видаляється застій (стаз).
• Покращення загального стану, піднімає настрій. З'являється відчуття бадьорості, свіжості і м'якості.
• Припливу енергії і легкості.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!