4. Вакуумна чистка

Досить щадна методика. За допомогою спеціального приладу, який створює вакуум, проводиться процедура очищення шкіри від комедонов і відмерлих клітин епітелію. До цього препарату в комплект входять ще 3 типи насадок. Застосовуючи клювовидную насадку, обробляють ті ділянки шкіри, які містять розширені і заповнені комедонами пори особи . Вміст з комедонов легко витягується. Далі плоскою насадкою починається обробка зморшок під очима, а дренажні скловидні трубочки призначаються для лимфодренажного масажу.

Протипоказання: рожеві вугри, суха шкіра, розширена підшкірна сіточка капілярів, дерматоз на стадії загострення.
Тривалість процедури становить 10-15 хвилин.

Плюси - відбувається прекрасне очищення пір, безболісна, поліпшить кровообіг і колір обличчя, шкіра виглядає свіжою.
мінус: поверхнева чистка. Не рекомендується при наявності глибоких комедонів.


5. Ультразвукова чистка

Ультразвукова чистка - це методика апаратної косметології, при якому вплив відбувається за допомогою високочастотних звукових коливань. Дуже добре підходить при жирній шкірі. Перед процедурою не потрібно розпарювання шкіри. Процедура очищення проводиться за допомогою лопатки під кутом 45 градусів, а ультразвукова хвиля в той час проникне під шкіру, і виштовхує назовні весь бруд, який там зібралася, зніме верхній шар зроговіння, дозволить рости новим клітинам. Після такої процедури можна спостерігати стабільний результат.

Плюси - шкіра не розпарюється, особа не запалене. Показання - для будь-якого типу шкіри, прекрасно підходить для лікування вугрового висипу.

Мінус - підходить тільки для такої шкіри, в якій невеликі забруднення. Якщо шкіра має великі забруднення, то рекомендується механічна або мануальна чистка обличчя.

Тривалість процедури - 15-20 хвилин


6. Поверхневий хімічний пілінг

За допомогою слабких розчинів кислот проходить видалення поверхневого шару епітелію. На шкіру, за 1 місяць до процедури, необхідно наносити препарат з гліколевої кислотою. Таким чином вона зможе звикнути до кислоті, а це тільки підвищить ефект від процедури, під час якої її знежирити і з посощью щітки завдадуть кислоту. Через деякий час її видалять холодною водою, потім нанесуть нейтралізатор, після цього маску-плівку, а вже в кінці - зволожуючий крем, який оживляти шкіру, усунувши відчуття стягнутості. Після цієї процедури іноді виникає відчуття печіння.

Тривалість цієї процедури від 1 до 5 хвилин. Цю процедуру необхідно проводити курсом через 10-15 днів. Іноді після процедури може проявитися почервоніння, а через пару днів лущення шкіри. Шкіра стане чутливою, тому рекомендується застосовувати сонцезахисні креми.

Мінус - не рекомендується дану процедуру проводити в літній час. Після пілінгу - не засмагати на протязі 3 місяців. ця процедура вас не позбавить від глибоких зморшок.

Плюси: досить ефективний і недорогий метод.

Протипоказання - не проводити пілінг при гострій екземі, герпесі, дерматиті, і протягом тижня після епіляції.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!