Косметичні засоби для чоловіків

Коли ви вибираєте крем для гоління , То ніколи не забувайте звернути увагу на його Харктеристики і склад. «Правильний крем» для гоління ідеально пом'якшує щетину і шкіру, ніж сприяє більш приємного процесу гоління. Не дивіться на спиртовмісні лосьйони - взагалі про них забудьте! Вони тільки сушать вашу шкіру! Замініть лосьйони знежиреним кремом після гоління. Ідеальним вважається засіб, в якому міститься сандал, який завдяки своєму антисептичному властивості надає прекрасний пом'якшувальний ефект. Між іншим, сандал відрізняється приємним ароматом. При регулярному використанні такого крему, ви зможете добре захистити свою шкіру від втрати вологи. Захист - це, перш за все в процедурі по догляду за шкірою обличчя. Завдяки крему, між агресивним середовищем і шкірою створюється невидимий бар'єр, так що весь ультрафіолет і забруднення залишаються за бар'єром. Завдяки сандаловому крему, ви зможете запобігти появі зморшок і сіточок, а його знежирена формула підходить до будь-якого типу шкіри.

Якщо у вашого чоловіка шкіра жирна, то її потрібно кожен день очищати. Для цього придбайте йому легкий лосьйон-тонік. Для жирної шкіри, поява вугрів, прищів і плям - це нормально. Щоб їх позбутися, необхідні спеціальні лікувальні засоби з очищує ефектом - засоби, які позбавлять шкіру від жиру і зменшать запалення. Однією з причин такого явища - порушений кислотно-лужний баланс. що створює для мікробів сприятливе середовище ? Часте використання мила і води. Потрібно очищати таку шкіру 2 рази в день, а протирати обличчя тоніком можете часто.

Якщо шкіра обличчя суха або нормальна, то ввечері їй необхідно зробити легкий масаж і очищення, завдяки чому м'язи обличчя тонизируются, кровообіг покращиться, і ви розслабитеся. Для масажу добре використовувати нічний крем. Перед сном, не забувайте видалити залишки крему з особи. Оздоровлення та очищення сприяють також маски для обличчя, а робити її потрібно 1 раз в тиждень. Ефект ви побачите відразу - шкіра стане пружною і еластичною. Ви можете також придбати готові маски, відповідно вашому типу особи. Ну і нарешті, на стан вашої шкіри впливає спосіб життя, недосипання, раціон харчування, куріння, алкоголь і інші шкідливі звички. Не забувайте піклуватися про свою зовнішність і здоров'я

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!