Стійкість парфюмних ароматів залежить не тільки від відсотка змісту, а й від складу і від типу ароматичного компонента. Залежно від типу аромати поділяють на групи.

Шкіряна група. Основа складу цієї групи - ялівець і березова кора. Такі аромати добре підходять енергійним, незалежним і творчим натурам.

Шипрова група. Цьому сімейства характерні нотки дубового моху, сандалу, пачулі, мускусу, бергамоту, троянди і ветівера.

Квіткова група. Аромати цієї групи характеризуються симфонією букета з відображенням свіжих фруктових або лісових нот. Такі парфуми добре підходять людям, які живуть в гармонії з природою і собою.

Деревна група. В основі ароматів парфуми цієї групи лежать відтінки пачулі, сандалу, або кедра і ветівера. Такі аромати характерні для жінок, які ведуть активний спосіб життя, успішно поєднуючи сім'ю, розваги і роботу. Такий тип жінок в рівній мірі відвідують нічні клуби, захоплюються заняттями в тренажерних залах, відпочивають біля озера і слухають танцювальну музику.

Амброва група. Такі аромати ви можете сміливо вибирати для жінок чуттєвої натури. В їх основі лежить аромат ірису, ванілі, жасмину, мускусу, амбра і сандалу. Але якщо вашій жінці подобається екзотика і епатаж, то вам необхідно направити свою увагу на пряну підгрупу орієнтальних ароматів, де в основі лежать аромати перцю, гвоздики, лаврового листа і запашної деревини. Такі аромати дуже добре підходять істинним леді, які правильно цінують жіночність.

Цитрусова група. Ця група чудово підійде «дітям природи», яким дуже подобається заміський відпочинок. У цих ароматах переважають запахи ефірних масел мандарина, бергамота, квітки гіркого апельсина, лимона, жасмину та інших родичів ...

Фужерні або папоротева група. Необхідно відразу зазначити, що нічого спільного з папороттю парфуми цієї серії не мають. Навпаки, тут переважає свіжий аромат з легкою гіркуватістю. В основі ароматів левова доза лежить на нотах кумарину, лаванди і бергамота з відтінками деревини і дубового моху.

Аромати по-різному реагують на зміни температури і рівень вологості повітря. У вологому і теплому кліматі запахи швидше поширяться, при цьому важкі аромати утяжеляются. Найкраще, в зимовий час придбати духи з важкими і інтенсивними ароматами. Рекомендується придбай фантазійні духи, з солодкими квітковими запахами. Також можна придбати духи насиченого східного типу. Взимку ви можете користуватися парфумами більш щедро. стійкість аромату ваших парфум можна збільшити, якщо ви будете використовувати зволожуючий засіб перед їх нанесенням.
Весна і літо вам подарує натуральний аромат зелені і моря, тому що в цей час все навколо цвіте. Запахи ваших парфум, в цю пору, повинні відійти на другий план. У літню пору користуйтеся легкими ароматами фруктів і квіток, азотними нотками і нотками зелені. Вечірньої пори добре підходять нотки спецій, дерева і шипра.

При виборі аромату парфум, ви повинні врахувати час доби, коли ви будете такими духами користуватися. У ранковий час добре підходять водянисто-морського аромату з повітряної озонової ноткою. У другій половині дня переважно використовувати парфуми, домінуючі мускатно-амброві або пряні нотки.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!