сподіваюся, що все вже чули таке слово , Як «макіяж». І думаю що це зовсім не дивно, адже кожен чоловік хоче бачити жінку привабливою і доглянутою, і тільки майстер-професіонал зможе створити чарівний образ, який розкриє всю сутність жінки.

В будні, кожна з жінок може сама собі вміло наносити косметичні засоби і сміливо вступати в бій на звання привабливою і чарівною. Але, в нашому житті існують і такі дні, коли без професійної руки нам обійтися буде дуже важко. Одним з таких незабутніх днів і є - весілля.

щоб зробити правильний весільний макіяж треба бути професіоналом, щоб врахувати і яскраве сонце, і сльози щастя, і штучне освітлення приміщення, і спалахи фотоапарата. Щоб досягти неперевершених результатів, майстру знадобиться все знати і врахувати.

Дуже багато залежить і від овалу обличчя . У професіоналів все обличчя поділяються на чотири типи, яким вони ніжно присвоїли звання пір року. Весняний тип характерний для блондинок, їм притаманна рожева, ніжно персикова шкіра, світлий колір очей - сірий, блакитний, коричневий з золотистим блискітками. І тоді майстер підбирає макіяж для такого типу нареченої, який повністю відповідає природному кольору обличчя, при цьому підкреслює і відтіняє привабливі риси. Власниці «літнього» типу, мають каштанове волосся, які благополучно контрастують з світлою шкірою і світлого тону очима. «Осінь» ж належить до мідним відтінкам. Починаючи з рудого волосся і до веснянкуватою шкіри, а очі при цьому можуть бути яскраво зелені. Контраст між алебастровою шкірою і темним кольором волосся характерний для «зими».

Обов'язково, стиль і відтінок весільного плаття повинен бути співзвучний з весільним макіяжем. Вже давно увійшли в історію ті часи, коли обов'язковим кольором сукні нареченої повинен був бути білий колір. У нинішні часи відтінки вінчальних плаття в різні - це і золотисте, і бежеве, і блакитне, і зелене, і кремове, рожеве, молочне. Будь-яка жінка, яка хоч один раз в житті користувалася косметикою, чудово розуміє , Що основний фактор при виборі макіяжу, є колір сукні.

Правильно, якщо вам хочеться бути не нареченою, а Сніговою королевою, то застосуєте до сукні блакитного відтінку - блакитні тіні, а якщо ви завдасте на повіки теплі відтінки, то це природно, пожвавить вас, і будете виглядати як весняний ручейок , Що сміливо пробиває собі дорогу, через блакитний зимовий лід.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!