макіяж очей зазвичай починається з нанесення основи для повік. Після того, як ви припудріть область століття, можна починати макіяж. Обведіть брови дрібними штрихами тінями або олівцем, які збігаються з кольором, або ж на тон темніше . Наносити тіні необхідно виходячи типу шкіри суха або жирна. Якщо шкіра жирна, то рекомендується наносити сухі тіні, а в тому випадку, якщо вона суха, то доцільніше застосовувати кремоподібні тіні. При нанесенні денного макіяжу краще підійдуть матові тіні, а для вечірок краще застосовувати перламутрові тіні. на внутрішній кут очей і під брови накладати слід світліші тони тіней , Після чого - основний колір. Тіні починають накладати з тієї області, де ми хочемо бачити більш інтенсивний колір, а після добре розтушувати пальцями. Тверді тіні часто використовують і в якості підводки. Рідку підводку, або підводку у вигляді олівця наносять на зовнішній кут, який утворює верхню і нижню повіку, а внутрішні куточки потрібно підкреслити світлими тінями. Туш наносять зигзагоподібними рухами від самих коренів за допомогою щіточки.

рум'янами ви можете намалювати те, що необхідно вашому типу особи . Для того, щоб ви змогли правильно зорієнтуватися, необхідно посміхнутися або втягнути щоки і за допомогою широкої кисті легкими штрихами нанести рум'яна або на Яблучка або ж на западину під ними, ближче до лінії росту волосся.

Техніка макіяжу губ

Якщо очі досить яскраво нафарбовані, то губи в цьому випадку, краще нафарбувати помадою натурального відтінку або блиском. Якщо ж ви бажаєте зробити певний відтінок на губах, то необхідно їх спочатку припудрити. В цьому випадку контур і помада на губах не буде розтікатися. Сьогодні дуже багато хто воліє легкий блиск для губ, а контурними олівцями користуються рідко. Якщо вам потрібен макіяж для губ для особливого випадку , То контур губ повинен збігатися з губною помадою. Контур малюють, починаючи від куточків до центру нижньої губи, і від «галочки» до кутів на верхній губі. Для більш стійкого макіяжу контуром, сьогодні в моді заштрихувати всю поверхню губ з подальшим нанесенням помади. Для того, щоб розставити акценти, ви повинні нанести висвітлюються пудру на підборіддя, лоб і під очима. Якщо необхідно, то для закріплення тіней і рум'ян потрібні ділянки необхідно припудрити прозорою пудрою. Макіяж слід освіжати пудрою протягом всього дня.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!