темні кола і синці під очима нікому не додають привабливості. У наш час ця проблема актуальна для багатьох, тому важливо знати її причини та методи усунення. пігментація під очима може бути викликана різними чинниками: особливостями черепа і від природи запалими очима; порушеннями в роботі лімфотоку або кровотоку; захворюваннями печінки, серця, нирок і ін. внутрішніх органів; ураженнями паразитів; хронічними захворюваннями ендокринної системи; частою інтоксикацією шкідливими речовинами; безсонням, перевтомою, стресом, депресією; нестачею вітамінів і мінералів, неправильним дотриманням дієти, недоїданням; алергією; постійною напругою очей; набряком; віковими змінами.

Усунути синці і темні кола під очима допоможуть деякі салонні процедури. Однією з таких процедур є липофилинг, для якої необхідно невелике хірургічне коригування, в ході якого жирової клітковиною шляхом ін'єкції заповнюють очну западину. Для процедури використовується власний жир клієнта, який найчастіше запозичують з стегнової частини. Дані метод дуже ефективний, але через якийсь час процедури варто повторювати.

Наступний спосіб для позбавлення від пігментації і освіження погляду - мікрострумова терапія. В цьому випадку темні кола усуваються завдяки лімфодренаж, який призводить лімфоток і кровотік в норму. Існують спеціальні апарати для проведення лімфодренажної терапії в домашній обстановці.

Вдаються і до мезотерапії , Але справа в тому, що даний метод не найкращий для чутливої шкіри, до того ж для досягнення успішного результату необхідно пройти повний курс мезотерапії. Ефекту лимфодренажа можна домогтися і за допомогою електростимуляції. Найбільш ефективним способом освітлення пігментації вважається лазер, який безболісно усуває пігментацію будь-якої складності. Для зняття набряклості і поліпшення роботи лімфосістеми застосовують спеціально розроблений масаж.

Перед тим як звернутися до будь-якого з представлених способів боротьби з темними колами і синцями під очима, необхідно звернутися за професійною допомогою, щоб визначити причину їх виникнення.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете вибрати за доступною ціною зручну косметологічну кушетку , Без якої не обходиться жодна процедура молодості і краси!