термаж - це передова технологія, яку створили для того, щоб повернути пружність вже в'яне шкірі.
Його дія заснована на радіочастотний випромінюванні, яке рівносильне ефекту ліфтингу. Методика термаж полягає у випромінюванні енергії , Яка проникає глибоко в шкіру, що підвищує температуру в оброблюваних ділянках шкіри. В результаті відбувається ущільнення колагенових волокон під шкірою, відбувається підтяжка, а це призводить до підвищення пружності шкіри. Результат такої процедури відразу проявляється, у вигляді підтяжки шкіри. Ще один плюс - відбувається стимуляція до створення нових волокон колагену, які замінюють ослаблені і старі. Термаж, це деяких поштовх, бо сам процес триває півроку, протягом якого шкіра зміцнюється стабільно, в результаті чого ефект весь час стає виразніший і зберігається на досить тривалий час.

Апарати, які використовують під час процедури, дозволяють добитися ефекту на будь-яких ділянках шкіри з будь-яким покровом епітелію. Завдяки цьому, можна вирішити найрізноманітніші проблеми - це і підтяжка шкіри після ліпосакції, і вікове в'янення шкіри, і втрата пружності шкіри після пологів і різких схуднень.

Процедура займає від 20 хвилин до 2 годин, залежно від розміру обробного шкірного покриву. Шкіра обробляється певним випромінюванням, які клієнт відчуває як короткі холодні і гарячі дотики. Ще одна особливість процедури це те, що шкіра візуально не змінюється, якщо не брати до уваги те, що вона стає більш підтягнутою.

Таку процедуру можна використовувати окремо, а можна і в комплексі, в яке включають лазерне омолодження, фото омолодження, ін'єкції Ботокса . Термаж відмінно поєднується з такими процедурами, і приносить хороші результати, які виражені в омолодження шкіри.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!