Сеанси термотерапії допомагають зняти втому , Напруга, зменшують болі при травмах, підвищують опірність організму при стресових ситуаціях. Крім цього, термотерапію застосовують при лікуванні різних захворювань шкіри, целюліту, ожиріння.

За допомогою термотерапії поліпшується крово - і лімфообіг. З підвищенням температури шкіри прискорюються і процеси обміну і регенерації, що підвищує розсмоктує, знеболюючий і протизапальний ефекти. За рахунок нагрівання збільшується частота дихання і пульсу, потовиділення, підвищується моторна функція шлунково-кишкового тракту, знижується артеріальний тиск. Термотерапія робить позитивний вплив на серцево-судинну, нервову, ендокринну системи організму.

самі процедури термотерапії можуть проводитися з використанням сухого або вологого тепла. У першому випадку це парафін, грілки, інфрачервоні лампи, електросветовие і сухоповітряні лампи. У другому - зігріваючі компреси, водяні ванни, лікувальні грязі.

Термотерапія надає не тільки лікувальну , А й просто розслаблюючу дію на весь організм. Тому такі процедури можна проводити не тільки для досягнення певних результатів, але і для зняття стресу, релаксації.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!