Все залежить від мети застосування . Туш розділяється на водостійку, що надає об'єм, подовжує і підкручує. Відмінність в них тільки в формі щіточки, і в складі.

яка ж мета в туші, що подовжує - напевно всім зрозуміло з самої назви. До складу такої туші входять волокна у вигляді шовку та нейлону, за допомогою яких ваші вії робляться більш довгими. Ми дуже часто таку туш зустрічаємо у вигляді подвійних туб - кремоподібна біла маса містить саме такі волокна , Які здатні подовжити вії, але, а кольорова - тільки підфарбує ваші повіки. При використанні таких типів туші треба пам'ятати одне - не перестарайтеся в її нанесенні, бо з її допомогою можна домогтися такої довжини вій, що вони будуть вам просто заважати. Чи не наносите більше двох шарів.

туш, що надає об'єм , Дуже добре може підкреслити виразність ваших очей, тому як ваші вії робляться з її допомогою пухнастими. Такий ефект досягається завдяки воску, який обволікає ваші вії з усіх боків. Щіточка в такий туші з рівномірними щетинками. Кілька пристойних фірм постачають таку туш додаткової щіткою, яка допоможе вам краще сформувати ваші вії.
Якщо ви застосовуєте підкручує туш, то гідний ефект ви отримаєте тільки «завивати»
рухами зі спеціально призначеної щіточкою з коротенькими щетинками у якій ворсинки різної довжини. З їх допомогою фарба розподіляється рівномірно по віям. Така туш містить кератин і смолу, і тільки завдяки їм вії при висиханні, стягуються і тим самим надається їм загнутий вид.

Для вологої погоди про чень хороша водостійка туш. До її складу входять смоли, які не дозволять їй розмокнути. Такий вид туші агресивний для ваших вій, і дуже часто викликає алергічну реакцію, так що застосовуйте її тільки в крайніх випадках. Особливу увагу при покупці зверніть на етикетку, якщо там написано «moisture-proof» - купуйте спокійно. Не важливо, ви йдете в сауну, басейн, та хоч в ліси Амазонки!

така туш витримує будь-яку вологу , Але і змити її не так просто - ха! Звичайний засіб для зняття макіяжу, на жаль, не підходить. Доведеться знімати спеціальним розчинником.

А якщо на коробочці написано «water-proof» - то туш досить таки стійка, але не рекомендується її носити при підвищеній вологості повітря.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!