Призначення косметичних засобів - робити шкіру красивою. Але, існує теорія, що від деяких засобів ми отримуємо більше шкоди, ніж користі.

Міф 1. У деяких губних помадах міститься велика кількість свинцю.

Факти: Такий міф називає безпідставним організація з перевірки якості косметичних засобів США. Кількість свинцю, яке може максимально потрапити в наш організм з косметичними засобами, значно нижче того, що кожен день потрапляє в наш організм з водою, з продуктами харчування і повітрям.

Міф 2. Дезодоранти-антидепресанти викликають рак грудей , Тому як в них міститься канцерогенна речовина, і накопичують токсини в лімфовузлах грудей.

Факти: такі чутки були спростовані Національним онкологічним інститутом і американським онкологічним товариством. Від токсинів лімфовузли звільняються НЕ через потові залози, а через печінку і нирки. Наука підтвердила, що дезодорант може іноді викликати тільки алергічну реакцію, але не в якому разі не рак.

Міф 3. Деякі поверхнево-активні речовини руйнують шкіру.

Факти: вдалося довести, що при регулярному очищенні шкіри засобами, в яких міститься лаурилсульфат натрію, може призвести до підвищеної чутливості. Даний компонент може пошкодити захисний бар'єр і накопичитися в клітинах. Якщо застосовувати миючі засоби з ПАР тривалий час, то може розвинутися сухість шкіри, з'являться комедони, почнуть випадати волосся.
І хоча експерименти такі миючі засоби визнали безпечними, особливо коли вони змиваються водою, але все-таки, людям, які страждають від вугрової висипки, втратою волосся, дерматитом, застосовувати їх не рекомендується.

Довідка: в таких миючих засобах, як рідке мило, шампуні, гелі для душу можуть бути присутніми лауретсульфат натрію і лаурилсульфат натрію. Вони можуть бути присутніми також в зубних пастах і деяких косметичних емульсіях. Його застосовують, тому як у них низька ціна, і вони можуть забезпечити піноутворення і очищення.

Міф 4. Консерванти в косметиці шкідливі для шкіри .

Факт: консерванти потрібні, тому як вони захищають від мікроорганізмів будь-яку косметику. Ідеальне місце для крему це баночка. Тут є все те, що необхідно для їх розвитку і зростання: вода, поживні речовини, відсутність кисню для анаеробів в закритих баночках, кисень для аеробів, в відкритих баночках.

Міф 5. Барвники і аромати на синтетичній основі шкідливі для нашого організму.

Факти: Як натуральні, так і синтетичні аромавеществ можуть викликати алергічну реакцію. Серед барвників досить небезпечні такі компоненти, які на основі кам'яновугільної смоли. Хоч багато разів вже було висловлено побоювання, що такий компонент викликає деякі проблеми, але до сих пір ще заміну їм не знайшли.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!