Багато людей скаржаться на появу невеликих тріщин навколо рота , В народі їх ще називають заїдами. Якщо ви страждаєте подібною проблемою , Краще відразу звернутися до лікаря-терапевта, який підбере вам індивідуальне лікування. Для того щоб прискорити процес одужання також можна відвідати лікаря - косметолога. Крім цього можна також звернутися за допомогою до зубного лікаря, який нормалізує стереотип змикання губ .

трещенкі в куточках рота з'являються через наявність в цій області грибків або стрептококів. Вони викликають появу мокли бляшок, слідом за ними з'являється груба кірка, а вже потім тріщини. На це захворювання скаржаться рівним рахунком, як діти, так і дорослі.

способи Лікування тріщин в куточках рота

Терапевт пропише різні медикаменти, наприклад, зовнішні антибактеріальні засоби, протигрибкові. Вони посприяють розсмоктуванню кірки і тріщин. Крім медикаментів, також хорошим ефектом володіє УФ-опромінення шкіри навколо рота.

Також, часто використовується електрофорез . Оптимальний курс для позбавлення від тріщин становить приблизно 8 процедур. Електрофарез, як і фонорез галаскорбіну або ністатину, можна пройти в косметологічному кабінеті.

Основна причина появи тріщин навколо рота у дітей - це забруднення. Діти часто тягнуть в рот різні предмети, внаслідок чого з'являється це захворювання. У дорослих же, воно виникає через підбору невідповідної косметики, неякісної зубної пасти, наявності карієсу. Якщо вас все-таки атакувала ця хвороба, то слід приймати ністатин. Комплексне лікування заїду полягає у виправленні аномалії прикусу, нормалізації дихання, відновлення тонусу м'язів навколо рота.

доповнити медикаментозне лікування можна і народними засобами. Хорошим ефектом володіють примочки з відвару кори дуба або звіробою. Також загоєнню відмінно сприяє календула, мазі з софори японської, примочки на основі відвару з листя шавлії . Якщо ви вирішили зробити примочки з трав, то пам'ятайте, що їх слід міняти відразу ж, як вони висихають.

Так як захворювання шкіри навколо рота відноситься до розряду грибкових, то воно може з'являтися знову і знову. Для того щоб убезпечити себе від повторного недуги, рекомендується дотримуватися правил особистої гігієни, використовувати тільки якісну косметику, а також в обов'язковому порядку мийте всі овочі і фрукти, які ви їсте.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" представлений величезний вибір косметологічних апаратів за доступними цінами, за допомогою яких Ви завжди будете виглядати молодо і красиво!