Кольорові консілери.
Існує безліч кольорів і відтінків, але не тіней і не лаків для нігтів. Це консілери.
Тілесні кольору використовують дуже широко. А що ж робити з кольоровими? Ними можна проводити корекцію на обличчі, позбудеться від кіл під очима, пігментних плям, які виступають вен. Як же підібрати колір?
Певні дефекти мають свій колір. Це можуть бути прищики червоного кольору, сірі і блакитні кола під очима, жовта пігментація, руді веснянки і коричневі родимки. Щоб позбавиться від таких плям, потрібен зовсім інший колір, протилежний. Існує коло, з парними квітами. протилежні відтінки в ньому розташовані навпроти один одного. У червоного кольору протилежним є - зелений.
За схемою можна знайти необхідний колір для усунення тієї чи іншої проблеми. Так, що ви тепер розумієте, що консілери НЕ підбирають під колір шкіри . Підбір слід робити, враховуючи проблеми вашої шкіри. Щоб сховати синюваті вени, потрібно придбати помаранчевий консилер, а для веснянок підійде фіолетовий.
Вихідний відтінок шкіри має також велике значення, але все приходить з досвідом. Для того, щоб добитися ідеального макіяж а знадобиться кілька консилеров з різними відтінками.
Є консілери, які продаються в одному кольорі. Тому потрібно розібратися який відтінок для чого потрібно використовувати.
Фіолетовий.
їм маскують жовті недоліки на шкірі (Пігментні плями, колір обличчя, синці). Кола під очима і коричневі плями на шкірі також при нанесенні засобу стануть непомітними. Такі відтінки нашої шкіри надають сяючий блиск. Його можна додавати в тональну основу.
Зелений.
Такий консилер усуває недоліки з червоним відтінком. До них відносять всілякі плями, роздратування, алергію, прищі, вугрі і почервоніння. Наносити його потрібно виключно на червоні ділянки, адже на натуральних ділянках він буде залишатися в зеленому кольорі.
Жовтий.
Таким коректором можна замаскувати сині і фіолетові дефекти. Це синці під очима, вени і темні кола. Відтінок на шкірі стає теплим і м'яким. За допомогою жовтого консілера можна заховати навіть татуювання! Якщо даний засіб накласти на повіки, то отримаємо прекрасну основу для тіней.
Помаранчевий.
Він здатний приховати сині недоліки на шкірі (кола під очима). Для того, щоб заховати татуювання, потрібно змішати помаранчевий і тілесний консилер. Морквяний колір краще не використовувати, ним користуються тільки професіонали , Він проявляється не на всіх відтінках шкіри.
Рожевий.
Маскує плями зеленого кольору (синці, темні кола під очима). При попаданні рожевого консілера на ділянки синього кольору, можна отримати фіолетовий відтінок на обличчі.
Застосування консілера.
1. Консилер застосовують до того як ви наносите тональну основу.
2. Використовуйте пензлик, наносите засіб тонким шаром. Якщо немає пензлика, і цю процедуру ви робите пальцями, необхідно його вбивати. Але втирати не потрібно, шар повинен бути дуже тонким.
3. Рухи повинні бути спрямовані з верху, вниз. В іншому випадку можуть підніматися волоски на шкірі і залучати в себе увагу.
4. Для невизначеного кольору в дефекті потрібно змішувати кілька кольорів консіллер. Для того, щоб домогтися прозорого кольору необхідно змішати кольоровий консіллер з тональної основою.
5. Щоб підібрати кольоровий консилер можна в тональну основу додати тілесний консилер і тіні бажаного відтінку. Тоді ви переконаєтеся в необхідності кольорових коректорів.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!