Вчимося наносити пудру правильн про

Ні для кого не секрет, що за допомогою пудри можна вирівняти колір обличчя, надати шкірі її природний блиск, приховати дрібні зморшки і зафіксувати макіяж. Але, не всі знають, як її правильно нанести на обличчя , Щоб можна було домогтися максимального ефекту. Як часто припадаємо нм зустріти на вулиці жінку, особа якої покрито неприродним персиковим порошком. Проглядаються плями тонального крему, який нездатний прикрити червоні місця? Дивлячись на них, будь-яка жінка почне боротися з двома почуттям і: жалість до цієї жінки і бажання скоріше подивитися в дзеркало для уточнення - чи все у мене в порядку? Щоб не виглядати посміховиськом на вулиці і не шкодити своїй шкірі, потрібно пам'ятати декілька простих правил:

1. Для природного колір обличчя потрібно підбирати правильні тони пудри. Вона повинна бути на 1 тон світліше вашої натуральної шкіри. Якщо вона темніше, то все прищики і шорсткості виділяться ще більше.
2. Якщо ви не можете визначитися з вибором тону, то слід купити прозору пудру, яка підійде до будь-якого кольору обличчя . Але потрібно пам'ятати, що така пудр практично не приховує недоліки і призначена тим, у кого бездоганна шкіра.
3. Порошкову пудру наносять поверх тонального крему. Для того, щоб уникнути ефект «плямистої шкіри», пудру слід наносити після того, як попередній засіб повністю вбереться.
4. Для нанесення макіяжу використовуйте тільки товсті пензлики , Які рівномірно розподіляють засіб.
5. На таку пензлик потрібно набрати пудру і струсити надлишки. Короткими і легкими штрихами проведіть пензликом спочатку по області шиї, потім зверху вниз по обличчю.
6. Якщо ви використовуєте розсипчасту пудру, то покривайте нею все обличчя, таким чином, всі риси обличчя буду м'якими.
7. Ретельніше треба припудрити область підборіддя, носа і чола - на цих місцях знаходиться велика кількість сальних і потових залоз. Саме ця зона починає блищати в першу чергу.
8. Не потрібно втирати пудру в шкіру, таким чином ви тільки зіпсуєте ефект тонального крему.
9. Опорошіте пудрою вії і губи . Так ви допоможете краще триматися помаді, а туш красиво ляже на вії.
10. Якщо ви випадково перестаралися з пудрою, то не потрібно її прати серветкою або руками. Вам достатньо взяти чистий пензлик, і провести нею по обличчю.
11. Пам'ятайте, що з часом пензлика для пудри починають склеюватися. Тому, один раз на місяць їх необхідно мити з шампунем.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!