Учимся правильно выбирать косметику На сьогоднішній день полиці магазинів переповнені різними косметичними засобами. Практично кожна друга жінка бажає використовувати для догляду тільки якісну косметику. Тому до вибору косметичних засобів треба підходити виважено, а не хапати перший-ліпший красивий тюбик. Як же не заплутатися в різноманітті косметичних засобів? На що слід звертати увагу при виборі косметичних засобів? На ці та інші важливі питання ми спробуємо відповісти в цій статті.

Віддавайте перевагу косметиці відомих виробників
Це зовсім не означає, що потрібно купувати косметику дорогих виробників, які лідирують на ринку косметичних засобів. Важливо щоб назва фірми було відомим. В іншому випадку ви ризикуєте придбати «кота в мішку». Але якщо ви знайшли цікаве косметичний засіб невідомого бренду, тоді варто пошукати інформацію про нього в Інтернеті, ознайомитеся з відгуками людей, які вже придбали це товар.

Варто відзначити, що знайому назву на упаковці не є гарантією якості, адже дуже часто продукцію підробляють.

Щоб уникнути такої неприємної ситуації, необхідно купувати засоби виключно в спеціалізованих магазинах.

Імпортна або вітчизняна косметика?
Однозначної відповіді на це питання не існує. Але варто відзначити, що в Росії косметологія перебуває на рівні становлення. Що стосується французьких, італійських, американських виробників косметичних засобів, то вони досить давно зарекомендували себе з кращого боку. Ми не намагаємося сказати, що вся російська косметика погана, зовсім немає. У російських виробників є цілком гідні косметичні продукти. До того ж вітчизняного виробника треба підтримувати.

Зверніть увагу на склад косметичних засобів
Звичайній людині, яка не має освіти хіміка, назва компонентів мало що скажуть. Тому зверніть увагу на корисні добавки. До них належать вітаміни, мед, прополіс, екстракти рослин. Всі ці компоненти дуже корисні для шкіри. Дуже важливо щоб компоненти косметичних засобів не викликали у вас алергію.

Пам'ятайте, що не існує повністю натуральної косметики. Ті виробники косметичних засобів, які позіціруются на ринку в якості виробників виключно натуральної косметики насправді продають мікс з натуральних і синтетичних компонентів.

Термін придатності
Термін придатності грає не останню роль у виборі косметичних засобів. Не варто купувати косметичні засоби, у яких термін придатності добігає кінця або зовсім не вказаний на упаковці.

Зверніть увагу, що кошти, у яких термін придатності більше року, містять велику кількість консервантів. Від покупки такого засобу краще відмовитися.

Вибираючи декоративну косметику, не варто зупиняти свій вибір на вподобаним вам відтінку. Потрібно вибирати ті кольори, які дійсно вам підходять. Тому попередньо відвідайте візажиста, який розповість, які відтінки вам підходять, а які ні. Адже завдання декоративної косметики полягає в тому, щоб прикрасити зовнішність, підкреслити достоїнства, а неправильний вибір відтінку може спотворити зовнішність.

Ви також можете самостійно вибрати потрібний вам відтінок, для цього скористайтеся пробниками, представленими в магазинах. Косметику краще вибирати при денному освітленні.

Косметичні засоби, такі як тональні креми, тестують на тильній стороні долоні. Помади тестують на подушечках пальців.

Не варто дотримуватися принципу: дорого - значить добре. Це не завжди діє. Вартість косметичних засобів складається з безлічі факторів. Як правило в вартість товару закладаються витрати на рекламу. Виходячи з принципу, дорого не означає добре не варто купувати занадто дешеву косметику. Швидше за все, виробник заощадив на компонентах і така косметика навряд чи буде корисна вашій шкірі. Дуже часто недорога косметика може спровокувати алергічні реакції і роздратування.

Підводячи підсумки всього вище сказаного, хочеться відзначити, що якщо ви хочете придбати якісну косметику, то до її вибору слід підходити дуже і дуже уважно. Розгляньте упаковку кошти, ознайомтеся з складом, пошукайте відгуки в Інтернеті. Тільки в такому випадку ви можете придбати засіб, яким залишитеся задоволені.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!