Процедуру видалення судинних зірочок проводять за допомогою аплікатора SR. В основі технології аплікатора лежить використання електричної і оптичної енергії, які можуть гарантувати видалення різного роду дефектів шкіри, в списку яких і видалення пігментних плям.
ефективність вилучень різного роду дефектів за допомогою аплікатора набагато вище інших методик, таких як, наприклад лазерна терапія, фотоомолоджування та ін.

Проводять процедуру, використовуючи радіочастотну і оптичну енергію, що дозволяє усунути порушення в кровотоці, а також дефекти, типу, судинних зірочок. Пігментація усувається точно також, залишаючи після себе пружну і еластичну шкіру, зовнішній вигляд якої, поліпшується.

У клініці фахівці зможуть для вас розробити індивідуальну програму , Не залежно від того, скільки у вас проблем на шкірі. Система з видалення судинних зірочок, усунення пігментних плям і інших дефектів шкіри має переваги перед іншими методиками.

В першу чергу - це безболісність видалення судинних зірочок і лікування пігментації. Процедура не викликає побічних ефектів, а пігментація зникне вже після кількох сеансів.
такий процедурою можуть скористатися навіть самі зайняті люди , Тому як тривалість сеансу всього 30 хвилин.
Після таких процедур ви спокійно можете відвідувати солярій і пляж. Проводячи лікування шкіри за допомогою технологій наших фахівців, ви зможете набагато поліпшити свій зовнішній вигляд, ваша шкіра придбає молодий і привабливий вигляд.
Пам'ятайте! Пігментацію довіряйте лікувати тільки висококваліфікованим фахівцям з сучасною апаратурою
Ваше здоров'я у ваших руках і залежить тільки від вашого бажання його відновити і берегти.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!