Спочатку давайте запам'ятаємо назву елементів брови:

Існує 5 основних форм брів, а також ще і десятки їх варіацій. Будь-яка з них може повністю змінити деякі деталі вашої зовнішності і вираз очей.

Круглі брови

Така форма брів пом'якшує вираз обличчя, створює округлість і може красиво приховати деякі різкі риси, такі як загострене підборіддя, наприклад.

Брови зі зламом
Різкий і високий злам брів притягує увагу оточуючих до верхньої частини вашого обличчя. Завдяки цьому, воно буде виглядати молодше. Такий злам брів робить свою володарку більш рішучої і красиво поєднується з іншими рисами, скажімо нижньою щелепою. Завдяки такому зламу, візуально зменшується ширина ромбовидного мул круглого особи. Але не потрібно робити цей злам дуже високим, тому як буде кидатися в очі фальш.

Брови з м'яким зламом.
Такі брови роблять особу більш жіночним.

вигнуті брови
Така форма брів дуже ефектна і неординарна, вона буквально випромінює сексуальність і впевненість жінки. Така форма брів красиво виглядає на овальному або квадратному обличчі.

Прямі брови.
Така форма брів красиво виглядає на жінці, у якої подовжена форма особи. Горизонтальна лінія таких брів робить обличчя більш коротким і овальним

Вибираючи форму брів, необхідно особливо ретельно підходить до цього питання, бо в іншому випадку, ваш результат може бути плачевним. Наприклад, круглі брови на круглому обличчі перетворять ваше обличчя в м'ячик, а зламана брову з високим підйомом допоможе подовжити ваше кругле обличчя. При цьому, зламана брову тільки подовжить і без того довгасту форму особи. З формою брів можна експериментувати, використовуючи для цього два олівця: білий і чорний. Чорним олівцем ви будете малювати форму брів, а за допомогою білого - закрасите зайві волоски. Але при цьому, не користуйтеся пінцетом навіть близько!
Щоб відшукати найбільш підходящу форму брів для вашого обличчя, необхідно зробити 4 кроки:

Перший крок.
Спочатку визначте форму свого обличчя. Щоб зробити це правильно, вам слід прибрати все волосся назад і обвести в дзеркалі помадою контури відображення. У вас вийшла форма обличчя!

Другий крок.
Вам потрібно визначити ті риси свого обличчя, які першими кидаються в очі. Наприклад, це може бути великий ніс, високе чоло, великі очі, повна нижня губа або обидві губи.

Третій крок.
З густими і помітними бровами добре поєднуються виділяються риси обличчя. Тонкі риси красиво поєднуються з легкими бровами, тобто світлими або не дуже густими.

четвертий крок

Об'єднайте всю отриману вами інформацію.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!