Догляд за шкірою обличчя

Що б ви дивилися завжди неперевершеною, вам необхідно запам'ятати деякі прості правила.

1. Догляд за обличчям необхідно проводити відповідно до свого типу шкіри.
2. Щоранку очищайте, зволожуйте і тонізує шкіру. Увечері, шкіра потребує очищення, харчуванні, тонізації.
3. Не слід мити обличчя простою водою з-під крана. Для цієї мети потрібно використовувати кип'ячену воду, а ще краще ключову або мінеральну воду, або приготувати настої календули або ромашки.
4. Набагато корисніше буде, якщо ви під час миття особи не будете застосовувати мило. Досить 1 раз в тиждень, умити обличчя з дитячим милом. Замість мила, краще застосовувати спеціально призначені засоби, такі як гелі, м'які пінки. У тому випадку, якщо ваша шкіра суха, то використовувати косметичні засоби, які мають в'язким дією, не рекомендується.
5. Після процедури вмивання, не слід витирати шкіру насухо, а тільки промокнути її м'яким рушником.
6. Косметику повинен бути завжди знятий спеціальними очисними засобами , Або ж, в крайньому випадку, кремами. Ніколи не знімайте макіяж водою з милом.
7. Перед виходом на вулицю , За півгодини, змащуйте шкіру обличчя в теплу пору року - зволожуючим кремом, а в холодну пору року - живильним кремом.
8. Регулярно очищайте шкіру обличчя , Живіть її спеціальними масками, які відповідають вашому типу шкіри. Таку процедуру можна проводити як в салонах, так і вдома. Може бути, що в салоні ви отримаєте більш професійну процедуру, бо там беруть до уваги всі - стан шкіри, її тип і навіть ваш вік. Наприклад, серед молоді дуже актуальна сьогодні проблема вугрів, яку вирішують за допомогою спеціальних програм. В середньому віці, фахівці рекомендують комплексну програму, в яку. Входить накладення одна за одною кількох різних масок. А для жінок старшого віку - зволожуючі програми з ефектом омолодження.

Крім цього, салони краси сьогодні активно використовують професійну лікувальну косметику, яка недоступна простому споживачеві. Ефект від неї чудовий.

Але, доглядати за станом шкіри обличчя, можна і в домашніх умовах. Для цього сьогодні є дуже багато простих, зате ефектних масок домашнього приготування.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!