Не секрет, що молода шкіра обличчя володіє високими адаптаційними і регенеративними здібностями. Дуже рідко, хто у віці 15-20 років замислюється про методи профілактики старіння і про зморшки. Набагато більш все стурбовані веснянками і акне.

Видимі косметичні дефекти змушують молоді обдарування відчувати на своїй шкірі різного роду миючі засоби, у складі яких є розчинники, агресивні ПАР, декоративну косметику, яку навіть іноді не змивають на ніч. Такого роду методика сприяє посиленню вироблення шкірного сала, запалення і утворення комедонов.

У програму догляду за молоденькою шкірою обличчя входить м'який пілінг, захист від дій шкідливих чинників, куди треба віднести УФ-випромінювання і протівоугревие терапія. Необхідно також правильно підбирати декоративну косметику, яка не повинна бути комедогенной. Іншими словами, ваша косметика не повинна викликати закупорку сальних залоз і утворення акне.

очищення шкіри

Чистити шкіру необхідно один раз в тиждень за допомогою пілінг-кремів, до складу яких повинні входити м'які абразивні матеріали, не такі як дрібно подрібнена шкаралупа кедрових горіхів і абрикосових кісточок, скорлумін і т.п., а ще більш щадні, в складі яких є пропіленові частинки.

Рекомендується також застосовувати креми, у яких низький вміст фруктових кислот - лимонної, яблучної або ж їх сумішей, натуральних фруктових екстрактів. Прекрасним очищається властивістю володіє яєчний білок, який здатний зібрати забруднювачі і частинки пилу з особи.

Особливо благотворно в юнацькому віці має дію «бабусиних рецептів». Це маски з тертих ягід, ф руктов і овочів, дріжджове тісто, мед, пюре з картоплі , Яєчний жовток з соняшниковою олією, протирання особи відваром з трав, березовим соком і т.п. З підлітковими лосьйонами необхідно бути обережними, оскільки багато з них в своєму складі мають агресивні розчинники.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!