Догляд за шкірою рук

Всі прекрасно знають, що для того, щоб ваші руки красиво виглядали, за ними потрібно доглядати.

Якщо шкіра рук пересушена, на неї погано впливає низька температура ... Нам хочеться запропонувати вашій увазі загальні поради по догляду за шкірою рук.

Якщо ви хочете, щоб шкіра ваших рук була завжди красивою і бездоганною, запам'ятайте такі правила ...

- мийте руки тільки теплою водою, бо гаряча вода знежирює шкіру, а це значить, сушить її. Дуже холодна вода зроблять шкіру на руках жорсткої, що призводить до лущення.

- використовуйте гумові рукавички під час прибирання по будинку і миття посуду. Хімічні компоненти, які містяться в миючих засобах, погано позначаються на стані шкіри рук.

- мийте руки милом або спеціально призначеним засобом. Тільки в них містяться елементи, які сприяють зволоженню шкіри і добре її захищають.

- користуйтеся кремами для рук , Особливо якщо ви виходите на вулицю. У зимовий час краще використовувати живильний і захисний крем, а в літній час просто зволожуючий.

- регулярно робіть ванночки для рук . Рекомендуємо приготувати таку ванночку: 2 літри теплої води і 2 ст.л. рослинного масла. Потримайте руки в такій ванні не менше 15 хвилин і раз в тиждень.

- використовуйте маски для рук . Такі маски сьогодні можна купити в магазині або приготувати їх самостійно. Наприклад: змішайте 1 ст.л. рослинного масла, 1 жовток, 1 ч.л. меду. Отриману суміш втирайте в шкіру рук на 15 хвилин. По закінченню часу змийте руки водою і нанесіть на шкіру живильний крем.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!