Прийшла весна, і багато почало змінюватися, навіть стан нашої шкіри. З огляду на це, ви все добре знаємо, що нашу косметичку слід оновити.

Після зимового авітамінозу, наша шкіра навесні особливо чутлива, ми помічаємо на ній роздратування і лущення. Рекомендуємо використовувати зволожуючі засоби догляду за шкірою.

Багато з нас навесні починають помічати, що наша шкіра стає блідою, млявою, має сіруватий відтінок, без рум'янцю. Причина цього - довгі місяці зими, дія низької температури, що і призвело до слабкого кровообігу, адже наша шкіра відчувала і кисневий недолік, і брак поживних речовин. Треба оперативно відновлювати стан шкіри. необхідно полегшити підшкірне кровообіг, підбадьорити її.

під дією сонячних ультрафіолетових променів виникає здатність до утворення вільних радикалів, які порушують біохімічні реакції, при цьому прискорюється процес старіння і навіть генетичний. На шляху до профілактики старіння нашої шкіри вважаються кошти з УФ-фільтром.

Довгоочікуване весняне сонечко зазвичай і стає причиною появи пігментації на шкірі - це цілком нормальне явище. Ми всі добре знаємо, що саме пігментні плями і є та сама природна захисна реакція від ультрафіолету. Тільки під дією сонечка в нашій шкірі з'являється здатність виробляти такий пігмент як меланін, який виступає в ролі захисного бар'єру на шляху випромінюванням ультрафіолету. Естетичну насолоду здатний викликати тільки рівномірний легенький засмагу, але, якщо пігмент меланіну не розподілені рівномірно, то ми оглядаючи свою шкіру, зауважимо на ній або веснянки, або пігментацію у вигляді плям. Щоб вирівняти таку картинку нам допоможе зволожуючий відбілюючий крем з сонячним фільтром SPF 6.

Само по собі виходить, що тепленькі весняні дні з пробудять становить нашої шкіри. Ті з нас у кого жирна шкіра, під впливом підвищеної температури в повітрі швидко помітять сильну активність сальних залоз, жирний блиск на обличчі і поява прищиків. Не треба використовувати в такому випадку ніякі живильні креми, що було так необхідно в зимовий час. Краще приділіть особливу увагу на миючі засоби, і не забудьте про засоби, які здатні відрегулювати активність сальних залоз і про бактерицидних масках. Дуже корисно навесні користуватися бабусиним рецептом: розмішайте 2-3 столових ложок кефіру з однією ложкою борошна і додайте сік з одного лимона. Завдяки такій масці ви вирівняєте колір свого обличчя , Очистіть пори, при цьому зменшиться блиск жиру і ви дуже добре підживити свою шкіру.
Удачі вам!!

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!