У тому випадку, якщо вам здається, що жіночі ноги - це тільки засіб для пересування, то ви в цьому сильно помиляєтеся. Може бути, що у чоловіків, воно то і так, але у жінок - це зовсім інше. На відміну від чоловіків, ніжки жінки - це, то могутня зброя, яке нескінченно бере участь в боротьбі за місце під сонцем. А, як усім відомо, за зброєю необхідно правильно доглядати, і чим краще догляд, тим тепліше буде то містечко, яке вони відвоювали. Може бути, що це ви і не помічали, але коли говорять про кінцівках, то завжди вживається якась термінологія. Дивіться, коли мова йде про чоловічих кінцівках - тоді вживається слово «ноги», у тварини - «лапи», а у жінок - це «ніжки». Думаю, не з залишає особливих зусиль здогадатися - хто ж все-таки варто у вершини еволюції? Але, якщо за своїми «ніжками» неправильно доглядати, то дуже скоро вони перетворяться на «ноги», а там і до «лап» зовсім недалеко.
У сезон курортних романів , Коротеньких спідниць, та й взагалі, цілий рік, ніжки повинні бути доглянутими і красивими.

Кілька порад тим, хто хоче, щоб їх ніжки були м'якими і гладкими.

• Видаляйте лак з нігтів рідиною для зняття лаку.
• Ще суху шкіру потрібно обробляти шліфувальної пилою, видалити натоптиші. Якщо шкіра запущена, то вам буде потрібно відлущуючий крем для ніг. Наносити його потрібно пилкою і не торкатися руками, бо крем розрахований на огрубілу шкіру. Залиште його на шкірі на 2-3 хвилини і масажуйте пилкою.
Теплою водою змийте крем .
• Масажуючими рухами втирайте в шкіру пом'якшувальний крем на ступні і між пальчиками. Якщо ви завдасте крем правильно, то він освіжить ноги і поліпшить циркуляцію крові. Таку процедуру по потребі можна виконувати кожен день. Живильні і зволожуючі креми, потрібно наносити на ноги кожен день. Перед сном обполосніть ноги, нанесіть крем і надіньте шкарпетки. Щоранку ви будете відчувати на собі подяку від ваших ніг за турботу. Не потрібно забувати і за шкіру на гомілках. Саме там розташовано мало сальних залоз, тому в тих місцях вона дуже часто стає сухою. Видаліть спочатку омертвілі клітини за допомогою скрабу, після чого нанесіть пом'якшувальний крем або зволожуючий засіб.
• Ноги опустіть в теплу воду, додайте піну для ванн і потримайте 15-20 хвилин.
• Промийте ноги, витріть їх насухо і нанесіть навколо нігтів гель для видалення кутикули. Через 2-3 хвилини лопаткою відсуньте кутикулу, якщо вмієте, то зріжте її ножицями.
• За допомогою щипців надайте правильну форму нігтям і відполіруйте їх. Підстригати нігті потрібно рівно, тому як закруглений край може привести до вростання нігтя в шкіру.
Нанесіть на нігті поживна засобів о.
• Нарешті нанесіть лак.

якщо ваші ніжки часто втомлюються, то ви можете скористатися спреєм для втомлених ніг.
При правильному догляді за ногами, вони не тільки будуть мати гарний вигляд, але і ви будете себе почувати комфортно!

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!