Ванночка для ніг - це одна з основних процедур, яка добре пом'якшить і очистить шкіру на ступнях ніг, і при цьому добре підготує до процедури педикюру. Якщо ви не маєте під рукою спеціальне засіб для ножний ванночки , То в воду можна додати трошки гелю для душу.

Крім цього, ви можете приймати ванночки з білою глиною, в якій містяться речовини, які чудово розм'якшують натоптиші. Після такої ванни ви можете спокійно приступати до процедур по догляду за ногами.

що крім косметичних кошти можна порекомендувати для того, щоб зняти відчуття втоми в ногах?

Не потрібно нехтувати рекомендаціями, які вже перевірені часом. Після трудового дня подаруйте своїм ногам 15 хвилин повного відпочинку, розслабтеся, і ляжте в такому положенні, щоб ваші ноги знаходилися вище рівня вашого серця . Якщо ваші ноги «гудуть», то прийміть прохолодну ванночку. Наповніть ємність холодною водою і опустіть в неї ноги по щиколотку. Велику роль відіграє і правильно підібране взуття. Вона дозволить уникнути натоптиші і мозолі, від яких ви отримуєте купу неприємностей. Ще в давні часи, коли люди ходили босоніж, таких проблем не було. Скористайтеся такою можливістю в літню пору - це прекрасна тонізуюча і гартують.

Як розташовані акупунктурні точки на підошві ніг?

Індійські фахівці вважають, що на підошвах ніг розташовані: 72 000 точок, і при впливі на них, ми впливає на весь організм. Ось чому масаж ступень і ніг так популярний у всьому світі. В Індії навіть існує культ ніг, куди входять процедури для ніг, як для задоволення, так і в лікувальних цілях. Ходити босоніж - це теж масаж, який добре відбивається не тільки на ногах, але і на всьому організмі.

для задіяння акупунктурних точок і активізації роботи органів після робочого дня, існує дуже ефективний масаж. Масажист береться обома руками розминати ступню, починаючи з пальців ніг і по ходу до п'ят. При цьому масажист розташовує руки таким чином, щоб великі пальці масажували ступню. Після цього, він фіксує ступню перпендикулярно поверхні підлоги , І кулаком сильно проводить по поверхні ступні кілька разів. Після цього він знову береться розминати ступню і нарешті, її погладжує.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!