Укладання брів

Наші брови теж вимагають укладання . Для цієї мети, сьогодні на прилавках магазинів ви можете придбати гель, спеціально призначений для укладання брів. Його можна побачити в широкому асортименті. В компактному тюбику знаходиться спеціальна пензлик, з якої дуже зручно наносити гель, надати їм чудовий блиск. Гелі російського виробництва мають прийнятну ціну і гарна якість. для урочистих вечірок , Ви можете покрити свої брови гелем з блискітками, який не помітний при денному світлі, зате чудово сяє при штучному освітленні, надаючи неймовірну привабливість будь-якій жінці .

Якщо вранці ваші брови будуть стирчати на всі боки , Умивання їм не допомагає, а гель для брів у вас закінчився, то з цим може тимчасово впоратися гель для укладання волосся. Для цього, за допомогою щітки для туші, розподіліть гель по всій довжині брів і добре розчешіть їх. Для цього випадку може підійти і лак. Розпорошите його трошки на тильну сторону долоні, умочіть туди пензлик і розчешіть брови звичайним способом.

У нашому інтернет-магазині "Укрсалон" Ви зможете придбати косметологічні апарати з різними функціями за доступною ціною!